Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek, hogy lett kapcsolatoto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek, hogy lett kapcsolatotok? Teljesen véletlenül találkoztatok jövőbeni barátnőtökkel vagy akkor célkitűzés volt?

Figyelt kérdés

2018. szept. 3. 18:42
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem ami volt egy kapcsolatom, őt neten ismertem meg, de nem társkeresőn. Eleinte csak dumálgattunk, aztán pár hónap után megkedvelt úgy. Nekem eleinte nem jött be, de aztán idővel mégis megkedveltem annyira, aztán személyesen is találkoztunk, és összejöttünk.

Ezen kívül amikből csak randik lettek, de folytatás nem (vagy csak kavarás, meg alkalmi) azokból 2-nél volt hogy tervezetten társkeresési céllal kerestem rá emberekre, 2-nél pedig random jött, hogy kicsit dumáltunk, aztán megbeszéltük a találkát.

22/F

2018. szept. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat teljesen random alakult, sose kerestem kifejezetten társat vagy bármi ilyesmi.
2018. szept. 3. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok nő kezdeményezett, és egyszer azt éreztem, hogy vele tudnék lenni is, és elkaptam a derekát.
2018. szept. 3. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Baráti társaságban figyeltem fel rá, nem volt célkitűzés, hogy én most szeretnék EGY barátnőt, de ő nagyon megtetszett. Életvidám, mosolygós, pörgős, csinos lány volt, olyannyira pörgős, hogy már az is kihívást jelentett, hogy a közelébe férkőzzek, és egy-két percnél tovább lekössem... a “végére” már szinte mindenki nekem segített; mindenki tudta, hogy “mi a szitu”, csak ő nem - mint kiderült, sokáig fel sem tűnt neki, hogy bármit is akarnék tőle...

Ennek lassan 9 éve, ő a feleségem. :)

2018. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazándiból mindkettő. Szerettem volna kapcsolatot, ezért sokkal nyitottabb lettem úgy általában az emberek felé, hogy így is fejlesszem magam. De aztán végül teljesen véletlen volt, hogy amikor egyszer taliztam valakivel, akkor azzol kölcsöbösen meglett a vonzalom vagy sem. Hát egyik ilyen váratlan kölcsönös dologból kapcsolat is lett, már 3 éve 🙂
2018. szept. 3. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
90%

Az első barátnőmmel 19 évesen ismerkedtem meg egy munkahelyen, ahol diákmelósként dolgoztunk, eleinte nem igazán kedveltük egymást, majd idővel egyre jobban megkedveltük egymást, túlságosan is, s végül összejöttünk.

A második barátnőmet főiskolán ismertem meg, ő kicsit amolyan akaszkodósabb típus volt, lévén, hogy már harmadévesnek számítottam, ő pedig gólya volt.

Mindkét eset teljesen véletlen találkozás volt, ha úgy vesszük. Tehát nem szemeltem ki őket előre, hogy na márpedig én mostan akkor mostan én mostan jó alaposan meghódítom őket. Nem vagyok ilyen típus. A lassú víz partot mos elv híve vagyok.

2018. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem volt célkitűzés,de minden alkalommal akkor jött,amikor összekapartam magam egy előző csalódásból.

A jelenlegi párommal akkor találkoztam először amikor még szerelmes voltam valakibe,akinek nem kellettem. Épp elmúlóban volt a csalódás,próbáltam jól érezni magam a barátaimmal,persze azért mindig nyitva tartottam a szemem.

Elmentünk egy koncertre,ahol történetesen a párom is fellépett. Ő akkor kiszúrt magának,próbált szemezni velem,de nekem nem jött be annyira és nem nagyon tudtam hova tenni. Pár hónapra rá újra találkoztunk véletlenül egy fesztiválon,akkor beszélgettünk is,próbált a közelembe férkőzni,majd az eset után hetekkel megbeszéltünk egy randit és azóta együtt vagyunk.

2018. szept. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindig váratlanul jöttek. Ami valamilyen szempontból jó, másrészt sajnálom, hogy pont akkor van pangás, amikor nem igazán szeretném, de ez van... majd megint hirtelen jön valamikor.
2018. szept. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi mind a hatan nagyon szeretjük egymást, egy testben, egy lélek. :D Imádom benne, hogy mindig magamat adom és sohasem játszom meg magam. A héten el is hívtam magamat moziba és hosszas hezitálás után, végül igent mondtam. :D F
2018. szept. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát jó nektek :|
2018. szept. 3. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!