Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti találkoztatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már ilyen felszínes lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy új kolléganőm aki igaz csinos de úgy beszél hogy teljesen ledöbbentem hogy ilyen létezik, valahogy nem ilyen nők között mozgok.

Csak a külső számít neki, hogy ilyen helyes OlyAn helyes, sportos,magas stb.

Most van valami pasija és csak azt hozza fel nála jó tulajdonságként hogy mennyire jó pasi. Az hogy netán humoros, intelligense stb.fel sem hozza...


2018. máj. 19. 12:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
27%
Kb. minden második fiatal csaj ilyen volt, akivel eddig találkoztam.
2018. máj. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
42%
Inkább az nagy dolog, hogy találkoztam olyannal, aki nem ilyen...
2018. máj. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 iamaveryniceguy ***** válasza:
77%

Persze, elég gyakran. Ugyanúgy találkozok ennyire felszínes fiúkkal is, akiknek az számít, hogy az ő csajuk legyen a legjobban kinéző.


Belegondolva több felszínes fiúval találkoztam már, mint felszínes lánnyal.

2018. máj. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
17%
Én szívesen olvasnék női válaszokat is a jelenség megcáfolására, mármint arra gondolok, hogy a nőknek nem a 80%-uk ilyen felszínes p**sa. 25 éves vagyok, voltak hosszútávú kapcsolataim és most egyszerűen nem tudok megállni egy mellett, mert annyira buták, unintelligensek, hogy egyszerűen nem érdekelnek. Nem lehet velük beszélgetni, nem érdekli őket semmi, pedig a legtöbb - emberi síkon maradva - témához hozzá tudok szólni, nem vagyok unalmas, szeretek kimozdulni stb... Biztos velem van a baj, de lehetne több olyan nő, akivel hasonló problémák vannak, mint velem. #szarkazmus
2018. máj. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
63%
Szerintem meg inkább őszinte. Nem hord össze annyi álszent, hazug baromságot, mint amennyit itt szoktak, hanem nyíltan felvállalja az igényeit.
2018. máj. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
3%
Az én igényem is az, hogy ne szénbányász legyen a lány beceneve, ettől függetlenül azt is elvárnám, hogy tudjon beszéletni, érdekelje a világ, ne csak a saját kis szobája, a saját kis tükre és a saját kis fésűje. Ennyi erővel kanárit is tarthatnék, vagy valami papagájt.
2018. máj. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
84%
Találkoztam ilyennel mindkét nemből. És? Nem mindenki ilyen.
2018. máj. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Miért baj az ha egy nőnek számít a külső? Fontos hogy jól nézzen ki az akivel együtt van

Nekem is nagyon fontos ez hogy tudjak hozza igy vonzodni szexuálisan

Belső tulajdonsága hiába jó valakinek ha külsőre nem jön be nem indítja be a fantáziám.

2018. máj. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%

Nemtől függetlenül vannak felszínes, egyszerű emberek, nők és férfiak.

Az ilyenekkel egyszerűen nem foglalkozok. Nem is az, hogy zavarna, hanem nem érdekel.


#8 nem arról vam szó, hogy ne lenne fontos a külső. Férfiként nekem is fontos, hogy vonzódjak egy nőhöz szexuálisan. De egy nőben nem önmagában 2 szép mellet és egy kerek popsit látok. Ha valakit CSAK a másik külseje érdekel, akkor az felszínesség. Erről szólt a kérdés.

2018. máj. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
19%
Én eddig csak ilyen lánnyal találkoztam.
2018. máj. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!