Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti találkoztatok már ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti találkoztatok már ilyen felszínes lánnyal?

Figyelt kérdés

Van egy új kolléganőm aki igaz csinos de úgy beszél hogy teljesen ledöbbentem hogy ilyen létezik, valahogy nem ilyen nők között mozgok.

Csak a külső számít neki, hogy ilyen helyes OlyAn helyes, sportos,magas stb.

Most van valami pasija és csak azt hozza fel nála jó tulajdonságként hogy mennyire jó pasi. Az hogy netán humoros, intelligense stb.fel sem hozza...


2018. máj. 19. 12:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
0%

Mindenki felszínes valamilyen szinten, de én is találkoztam már ezzel a típussal és sajnos elég gyakran.

Nem is tudom komolyan venni az ilyet amikor minden pozitív tulajdonsága egyedül a külsőre vonatkozik valakinek és úgy állítja be, hogy annyira szereti.

Ha csak a testét szereti akkor az semmi mert sok másik férfi mászkálhat hasonló tulajdonságokkal így csak idő kérdése amíg talál egy "jobb" pasit aki magasabb vagy sportosabb.


Mivel magamból indulok ki és én is felül tudok kerekedni azon, hogy egy lányon van 5+ kiló vagy, hogy éppen kisebbek a mellei ezért nem is értem igazán az ilyen gondolkodást.

2018. máj. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lány vagyok.

Ennek ellenére igen, egy barátnőm is tök ilyen. Nagyon régóta barátnők vagyunk, azt hittem minden téren kiismertem, és tényleg remek barát is, a hétköznapokban pedig értelmes.


Azonban amikor a fiúzás egyre gyakrabban jelent meg témaként, apránként rájöttem mennyire felületes a gondolkodása. Ha randiztam, csak akkor örült a jó híreknek, ha benne volt a "tök jól néz ki" vagy a "pénzes" kifejezés. Később pedig ennyire emlékezett mindenből amit meséltem az adott személyről. Ha ő randizik, akkor is csak ennyit tudok meg a kiszemeltről hogy "képzeld, gazdag!!". Pedig pont ez volt az, ami nem igazán érdekelt, hanem úgy kb minden más :D sajnos mindenhol vannak ilyenek, pedig sokáig azt hittem a saját értelmesebb baráti körömben nem fordulhatnak elő ilyenek.

2018. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Kereslet-kínálat most is megtalálta egymást 😉

Ennyi a sztori

2018. máj. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!