Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti hogyan szoktátok elfelejten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan szoktátok elfelejteni azt, akivel nem lehet kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

Nekem hónapok óta nem sikerül már egy lányt, aki nagyon bejön nekem. Ő a tökéletes, de én sajnos nem hiszem, hogy érdeklem őt.

Próbáltam már másra is gondolni, hogy megpróbálok vele megismerkedni, de soha nem ment, mert hirtelen beugrott ő, és rájöttem, hogy nekem csak ő kell(ene).

21/F



2018. dec. 21. 21:13
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
*probaltam már másra is gondolni, hogy majd ha megismerkedem az adott lánnyal akkor ő feledtetni tudja.*
2018. dec. 21. 21:15
 2/24 anonim ***** válasza:

Nem hiszed, hogy érdekled őt.

Honnan veszed? Próbáltál már ismerkedni vele? Meddig jutottatok?

Egyébként nagyon nehéz a legegyszerűbb talán, ha nem is látod és nem gondolkozol szándékosan mindig rajta.

2018. dec. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
87%

" Ő a tökéletes, de én sajnos nem hiszem, hogy érdeklem őt."


Nos ez nem igaz. Egyáltalán nem tökéletes ő, csak mivel nem voltál hajlandó tenni annak érdekében, hogy megismerd, hogy milyen valójában így idealizáltál magadnak egy képet és elképzelted, hogy számodra ő lenne a tökéletes és csodálatos lány pedig lehet közel sem olyan, mint aminek megálmodtad.

2018. dec. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
Eddig mindig jött egy újabb, akivel szintén nem lehet kapcsolatom, így az előző mindig el lett felejte, miután az újba eléggé beleéltem magam. 24/F
2018. dec. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Soha nem éreztem azt, hogy valóban tetszem neki, de nem akartam úgy veszni hagyni, hogy meg sem próbálom. Mivel egy szakra járunk, csak ő eggyel alattam, beszélgetést kezdeményeztem vele, egyetemi témával kapcsolatban, aztán kérdezgettem róla is. Válaszolt egy darabig aztán egyszer csak többet nem írt vissza, így annyiban hagytam. Ha kiváncsi lett volna akkor folytatja a beszélgetést.

Viszont élőben ha látom mégis más mint a többi lány. Olyan aranyosan tud a szemembe nézni, hogy teljesen azt képzelem, hogy tetszem neki. Az új képemet is lájkolta, szóval annyira mégsincs az, hogy egyáltalán nem bír.

Közben meg tuti sokan udvarolnak neki, lehet van is valakije azóta, csak nem nyilvánosan.

2018. dec. 21. 21:23
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Habár nem egy hasznos válasz, de kb ugyan itt tartok én is a jelen pillanatban, kitartást!

Ja még annyi, hogy azért egy ilyen eset után ne add már fel.:D Nem megy neten? Hívd el élőben.

Good luck, have fun, kéz és lábtörést, kalappal meg hasonlók

2018. dec. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:

ismerős helyzet de ln tudom hogy a kiszemeltemnek vannak hibái... (sajnos) vannak amiket szeretek de van olyan is amit gyűlölök (nem hogy lányban hanem magában az emberben is...) de sajna jah [szerelem] de még ennek ellenére is mindennél jobban kívánom...


jah a kérdésre válaszolva hivd el egy kávéra de személyesen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2018. dec. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Azt már tényleg nem merem.

Nekem elég volt ez is, hogy nem volt vevő a velem való ismerkedésre. Mivel udvarias módon közelítettem meg és nem voltam nyomulós így lehet azért nem koptatott le egyértelműen. Lehet úgy gondolta, hogy ennyiből már veszem a lapot.

Azt, hogy a szemembe mondja, hogy nagyon kedves vagyok, de ő semmi komolyabbat nem akar tőlem... pedig nem szeretném átélni.

2018. dec. 21. 21:53
 9/24 A kérdező kommentje:
A másik pedig, hogy akinek tetszem az idővel komolyabban is a jelét adja. Ugyanígy ő is a jelét adta egy tőlem jobb pasinak, akit bár személyesen nem ismert, de Facen belájkolta a képeit, valamint egy úgy hallottam, hogy egy társasági beszélgetés során is mikor szóba került a srác elkezdte kérdezgetni a többieket, hogy ki ő meg, hogy s mint, mintha nem tudta volna, hogy ki is valójában...
2018. dec. 21. 22:08
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

Most magyarázhatnam hogy tapasztalat meg minden, de nem akarom.

Csak gondold át magadban tényleg, aztán dönts ahogy szeretnél:

Vegyük azt hogy elhivod, elküld a halál pélójára. (ami nyilván nem fog megtörténni, de mi van ha?!) Legalább megtudod, hogy valóban nincs semmi vonzalom, semmi érdeklődés, éled tovább az életed.

Vagy elmegy veled valahova, beszélgettek vagy akármi.

Nincs sok veszteni valódi igazából ha belegondolsz. Ha egy hangyanyi érdeklődése sincs feléd, akkor nem lájkolja a kepeid szvsz.

Viszont: ha el se próbálod hívni, akkor mindig azon leszel hogy mi van ha?


Tudom kívülről dumálni tök egyszerű:D

2018. dec. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!