Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet rendesen ismerkedni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet rendesen ismerkedni, hogyan közeledjek nőként?

Figyelt kérdés

Elsősorban férfiak válaszát várom, de bárki válaszolhat. śanácsokat szeretnék, hogy hol és miként tudok normális férfiakkal ismerkedni, hogyan tudok esetleg kezdeményezni vagy elindítani valamit? Hogyan mehetnék oda valakihez mondjuk egy edzőteremben, egy könyvtárban vagy büfében (egyetem) vagy koncerten például?

Köszönöm a válaszokat!



2018. dec. 12. 12:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
13%
szerintem ha adsz egyértelmű jeleket akkor odamennek hozzád maguktól. aki meg arra is gyáva azzal nem is érdemes ismerkedni.
2018. dec. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%
nekem is irhatsz de válogatós vagyok, meg kéretni fogom magam :D
2018. dec. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

›1‹ Nem nagyon jönnek oda az a baj, de lehet én csinálok akkor valamit rosszul.

›2‹ hahaha :D

2018. dec. 12. 12:45
 4/13 anonim ***** válasza:
68%

Nekem pl a hobbimmal kapcsolatos fórumok, találkozók jöttek be. Oda alapból többnyire normális srácok járnak és már egyből közös pont is van

.

2018. dec. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
72%

"aki meg arra is gyáva azzal nem is érdemes ismerkedni"


Akinek ez az első szűrő, hogy ki megy oda hozzá magától, annak gyakorlatilag ez a legfontosabb szempont a párválasztásnál. Lehet gondolkodni rajta, mennyire reálisan tükrözi az egyéni preferenciákat.

2018. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
83%

Amelyik pasi nem mer odamenni, flörtölni egy nővel, azzal tényleg nincs értelme kezdened. Egy valamire való bókot sem fogsz tőle kapni. Egy igazi férfi észreveszi, hogy kitüntetted a pillantásoddal. Elég ha egy jól sikerül mosolyt ersztesz felé!

Egy igazi férfi nem féljen már attól hogy nemet mond egy hölgy. Az nem a világ vége!

F/60

2018. dec. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%
#6: A helyzet az, hogy hölgyből még annyi sincs, mint férfiból...
2018. dec. 12. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ha nő vagy akkor sajnos (vagy szerencsére, ezt nem tudom) nagyon sok függ a kinézetedtől, hogy oda akarnak-e jönni.


Magas BMI indexszel pl nem nagyon fog odajönni bárki is ismerkedni...

2018. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom hány éves vagy, de 30-as férfiként az alábbiakat javaslom:

>> igen, fontos a megjelenés, mit sugárzol: nyakig érő garbóban amit a térdedig húzol le, nem leszel vonzó. Tehát az fontos, hogy nőiesen (de ne k*rvásan) öltözz, valamit! szolidan mutass meg, ami felkelti a férfi érdeklődését

>> ehhez az is fontos, hogy merj a férfiak szemébe nézni és ártatlanul mosolyogni. A viselkedésed legyen nyitott

>> mindezt végezd egyedül, ha barátnőkkel vagy, kisebb esélye hogy a férfi odamegy, ah el vagy bástyázva

>> ami szintén fontos hogy hozd helyzetbe, csinálj végezz hobbit, tevékenységeket, ahol új potenciáli férfiakkal futhatsz össze.

2018. dec. 12. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#6


Csak az a gond ezzel, hogy én például hiába megyek oda ezekhez a mai lányokhoz és kezdek el velük beszélgetni és nézek a szemükbe, de ők folyamatosan csak azt a hülye telefont simogatják. Mennék oda nézek folyamatosan a szemükbe pislogás nélkül, kihúzott háttal, de ők állandóan csak a telefonnal vannak elfoglalva. Nem értem ezt a mai fiatalságot... Ezek dugás közben is csak a telefonjaikat simogatják???


F/21

2018. dec. 12. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!