Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan lehet tudni, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy a pasi levelezés során - ha nem kérdez vissza, viszont rendesen válaszol - nem közömbös irányomban csak szűkszavú és nehezen nyílik meg?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat.

27L


2018. aug. 27. 08:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne tudni, hogy ez a levélváltás köztetek milyen szintű volt, mivel nem írtál róla semmit. Mi volt a téma köztetek?
2018. aug. 27. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

valószínűleg élőben is ilyen.


nekem sosem jött be ez a típus, kínlódjon vele más.

2018. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Személyem is ilyen, így több lehetőség van. Az ok: nem tanult meg kérdezni, nem mer kérdezni, függ a kapcsolat kezdetétől - mennyi idő telt el -, gátlásos, lehet, hogy bizonytalan - mert nem lát téged, csak egy virtuális valakit.


Az, hogy nem közömbös, onnan lehet tudni: hogy normálisan válaszol, a mondataiban a biztonságot érzi az ember. Meg lehet próbálni biztatni, tehát utalni rá, hogy ő is kérdezhet, írhat nyugodtan.

2018. aug. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem túl biztató jel.

Még egy szűkszavű, félénk férfi is visszakérdez, ha valóban érdekli a másik.

Ha huzamosabb ideig ez van, s nem nyit a személyes találkozás felé akkor én nem próbálkoznék többet nála.

Mondom ezt úgy, hogy én is amúgy visszahúzódó vagyok. Én olyankor válaszolgattam, de nem voltam kérdező, érdeklődő, mikor nem akartam semmit a másiktól de megbántani és paraszt lenni sem, hogy nem írok vissza.

2018. aug. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%

Az a probléma, hogy sok ember egy egyszerű beszélgetésbe lát bele olyan dolgokat, amiknek semmi köze a valósághoz, és kombinál ezerrel.


Ha nem lenne irányodban közömbös, nem csak irogatna, hanem telefonon hívna, igényelné a társaságodat, és igyekezne minnél jobban a személyes kapcsolatfelvételre.

2018. aug. 27. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!