Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 3 éve nagyon tetszett nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 éve nagyon tetszett nekem egy lány, de valamit nagyon elrontottam. Magam sem tudom, mi lehet az oka annak, hogy azóta egyáltalán nem kerestem mást. Régen nem így volt. Lassan 30 vagyok, és nem volt még barátnőm. Miért történik ez?

Figyelt kérdés
2018. nov. 23. 08:38
 1/9 anonim ***** válasza:

A miért mindig nagyon jó kérdés, főleg, ha ennyire kevés infót adsz meg magadról.

A magányos pali szindróma általános okai:

Baráti kör hiánya, nincs hobbid, ahol találkozhatnál nőkkel, számítógép előtt ülsz egész nap, betegesen félénk vagy stb.

2018. nov. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez valóban nagyon összetett dolog, csak hosszan nem lehet kiírni a kérdést, így megteszem most. A lány, aki tetszett, megkért, hogy kísérjem haza, megtettem, de nem hívott be, mondván, hogy majd legközelebb. Én meg természetesen szerettem volna
2018. nov. 23. 08:52
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért nincs barátnőd, mert nem vagy férfias, tökös, magabiztos, jó dumás, vicces, kezdeményező személyiségű. Az ilyen férfiak azok, akik vonzzák a nőket nagyon. Legyél minél inkább ilyen.
2018. nov. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen haverom, tetszett neki 5 éve (!!!) egy kolléganő és fél évtizeddel később eszmélt a srác, hogy talán lépni kellett volna.

Ráírhatsz esetlegesen, ha szimpatikus voltál neki és még egyedülálló, akkor pozitívan fog reagálni.


Ha nem, akkor lépj tovább és keress másik nőt. Építsd ki a baráti körödet, űzz valami sportot amibe beleadsz mindent, hasonlók. Kissé fel kell tápolnod az önbizalmadat, az lesz a probléma megoldása.

2018. nov. 23. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jézusom. azért remélem egy vajaskenyeret meg tudsz kenni egyedül.
2018. nov. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Pont ez volt a gond, túlerőltettem. A lány szingli volt, és mivel úgy nézett ki, hogy jók az esélyeim, szerettem volna minnél előbb találkozni vele. Egyetemisták voltunk, és neki rengeteg órája volt, én pedig már a vége felé jártam, nekem már kevés, sokkal több szabadidővel. Azt hittem, le akar rázni, mert úgy gondoltam, hogy aki akar, annak van szabadideje. Nem vettem ezt figyelembe. Mindennap ráírtam, hogy chateljmnk, mire a lánynak elfogyott a türelme, és mondta, hogy nem internetes naplóírásra vágyik. Egy hónap múlva összejött egy másik pasival, holott már a hallgatótársaink is készpénznek vették, hogy összejövünk, csak idő kérdése. Nem így lett. A döntését zokon vettem, jöttek a veszekedések, most már alig köszönünk egymásnak. A pasija már.rég nincs meg. Neki széles baráti köre van, szerintem rég túllépett ezen. Nálam viszont az történt, hogy az önbizalmam oda lett, alakítottam ki kapcsolatokat, a meglévőek megszűntek. A lányon túlléptem, a szituáción nem. Azóta nálam semmi nem történt, én se próbálkoztam, és engem is kerültek az egyetemen. Tárgytalan is lenne ez már ennyi év után, ha én idén nem kerültem volna be a doktori képzésre. A lány még mindig egyetemista, én meg kvázi "kistanár" lettem. Egy szakkollégiumban vagyunk, ahol színtén elszigetelődtem, mert közben ő lett az egyik vezető, a másik meg a barátnője, akivel mindent megoszt. Előjöttek a rossz emlékek, és félek attól, hogy megint belefogok esni, ami rányomja a bélyegét arra, hogy valami csoda folytán találjak valaki mást. A lány hideg, egyszavas válaszokat mond, ha egyáltalán hajlandó kommunikálni velem. Bennem ilyenkor meg azok a kérdések fogalmazódnak meg, hogy hogy lehetett ezt ennyire elrontani??? Vagy csak egy átverés áldozata lettem, és hülyét csináltak belőlem? Játszottak velem? Ha valóban akart volna engem, nem lép le ilyen könnyen, és nem csinálná három év után is ezt velem... Neki azóta volt egy kapcsolata is... Ne tudok rajta kiigazodni. Közben már a családom is mondogatja, hogy kellene találnim lassan valakit. De mindig eszembe jut, hogy mi történt... Egyedül vagyok, nincs baráti köröm, hogy menjek el így szórakozni? Egyedül? Ráadásul nem derít jó kedvre, ha látom ezt a nőt, mert akkor tört el bennem valami. A legfrusztrálóbb az, hogy a lányok sem érdeklődnek utánam, ha így lenne, ez eszembe se jutna már... Van, aki azt mondja, hogy valójában ezt a lányt akarom most is... Nem, én egy normális kapcsolatot, és stabilitást szeretnék.
2018. nov. 23. 09:18
 7/9 anonim ***** válasza:

Fordítva ülsz a lovon. Se baráti köröd, se érdekes hobbijaid, semmi. Csak létezel. Elmész dolgozni, hazamész és zsörtölődsz az agglegényléten.

Ne haragudj de mit tudnál adni egy nőnek? Nem bántani akarlak, de elég sok probléma van az életedben, amit kezelned kéne és ezeket NEM egy nő feladata megoldani. Te sem akarnál egy olyan nőt, aki összeomlik, ha nincs éppen párkapcsolata.


Bármennyire fáj, össze kell kapnod magadat anélkül, hogy becsajoznál. Utána majd jön a nő is.

2018. nov. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
60%
Hallottad már azt a kifejezést, hogy béta? Mert abszolút rád illik a hosszú szöveged alapján.
2018. nov. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Huh, ez a sok magyarázkodás a semmin! Nem csoda, hogy elkerült téged a lány... Még most is őt szidod, ahelyett hogy bocsánatot kértél volna tőle, hogy fszfejként viselkedtél! Már valószínűleg rég a barátnőd lenne.
2018. nov. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!