Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elrontottam az első randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elrontottam az első randit van még esély, vagy már cs***hetem?

Figyelt kérdés

Ezzel mindig küszködöm, hogy kimutassam komolyabban az érdeklődésemet.

Kevés volt a szemkontaktus, fizikai érintés se nagyon volt, illetve csók sem. Ezen kívül remekül elbeszélgettünk, de nem tettem semmi olyat amivel kimutattam volna, hogy többet akarok egyszerű barátságnál.

Ha már itt tartok, amúgy is agyon nehezemre esik kimutatni érzelmeket, illetve közeledni is. Hogyan javulhatnék ezen a téren?

Ezt a lányt úgy érzem már elszalasztottam, vagy van még esély? Chaten sem úgy ír már mint előtte..



2017. dec. 19. 20:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
Írd meg neki, hogy ez tulajdonképpen miért is volt. Ha nem érti meg, akkor sem vesztesz vele semmit.
2017. dec. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Olyan voltam mint te. A következő módszert találtam ki, ami fényesen bevált és azóta is beválik a valóságban:


Este 6-kor van a randi. Fél 5-kor felbontok egy üveg olcsó, félédes fehér bort (300-350 ft-okért adják őket szupermarketekben). Szénsavas ásványvízzel fröccsként vagy energiatallal megiszom az egészet fél 6-ra, amikor is elkezdek készülődni a randira. Eszek pár falatot, talán fogat mosok és beveszek egy rágót mindenképp.


Teljesen más lesz a világ. Magabiztosabb, tökösebb, jobb dumásabb és kezdeményezőbb vagyok. Ja és persze a randin is sétálunk egy órát mondjuk, aztán meghívom őt egy kellemes, csendes beülős helyre egy italra, ahol lehetőleg szintén megiszunk egy-két pohár bort. Évek óta így csinálom és ez a rész egyszerűen beválik.


25/F

2017. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem nem rontottal el semmit. En bar mar nem vagyok tini, de elso randin biztos nem akarnam hogy a kiszemelt taperoljon vagy megcsokoljon. Nekem az mar tul intim. (Ha eloszor latom tegyuk fel vakrandin)

Szerintem a puszta erdeklodesed iranta, boven eleg. Kezdemenyezt ujabb talalkozot stb.

2017. dec. 19. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Vajon a nő mennyit tett bele ebbe a randiba? Mert a csapból is az folyik, hogy a férfinak kell a nőt elkápráztatni, lenyűgözni. Eddig oké! De a nő mit csinál egy randin? Zsűrizgeti a randin az alanyt? Elég gusztustalan, unfair attitűd a nők részéről.
2017. dec. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
65%

3:


Alapvetően cuki, aranyos, jó értelemben átlagos, tartós kapcsolatot akaró nőkkel ismerkedem.


A nők kétharmada-háromnegyede benne van az első randis csókolózásban és fizikai intimitásban (nem, nem punci és csöcs fogdosásról beszélek), ha az szépen, normálisan fel van építve egy 3-4 órás beszélgetős-iszogatós randin.

2017. dec. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

#1 Lehet megírom, rosszabb nem lesz tőle.

#2 Működhet, de jobb lenne valahogy túllépni ezen a gátláson, ha minden randi előtt bepiálok annyit érek el hosszútáon hogy alkoholista leszek :D

#3 Végül is akkor találkoztunk először, előtte csak chateltünk pár napig de az sem volt sok. Lehet elsiettem a találkozót.

#4 Visszagondolva ő sem tett bele többet, de azért lehettem volna tökösebb és kezdeményezőbb..

2017. dec. 19. 20:51
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha érdekled a csajt,akkor nincs ezzel baj,gondolhatja azt is,hogy zavarban voltál meg egyebek.Hívd újra találkozóra!Ha meg nem vagy az esete,úgyis leráz,de legalább megpróbáltad.
2017. dec. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg. Dobd fel az uj randi otletet. En lanykent kimutatom az erdeklodesem,de elso randin nem mindig sikerul :)

Hajra!

2017. dec. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
# 2 most látom először jótanácsként eladva az alkoholizmust
2017. dec. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

6:

"Működhet, de jobb lenne valahogy túllépni ezen a gátláson, ha minden randi előtt bepiálok annyit érek el hosszútáon hogy alkoholista leszek :D"


Ha heti többször vannak randijaid állandóan éveken keresztül folyamatosan, akkor biztosan. De most egy-egy lánynál csak az első néhány randiról beszélek maximum. Mondjuk ismerkedsz egy lánnyal és ezt az "egy üveg bor randi előtt" dolgot megteszed 5x vele. Aztán összejöttök, szexeltek, jól meg vagytok. Hidd el hogy ennyitől még nem leszel alkesz. Onnan tudom, hogy én is így csinálom, mióta erre rájöttem.


Nem mindig kell inni, örökre, hanem csak az első pár randin, amíg megvan mindenkiben ez a természetes félénkség. Ez nagyon sokat segít rajta, sőt gyakorlatilag elmulasztja. 2,5 éves kapcsolatom volt a leghosszabb, amit így kezdtem az első néhány randin és nem lettem tőle alkesz, hanem abbahagytam a randi előtti ivást néhány randi után. De ez megadja a kezdő lökést tényleg.


Tudom hogy a piálás (nagyon) nem megoldás mindenre az életben, de a randi előtti görcsösséget (ami sok férfiban megvan, nem vagyunk mind Casanovák, ezzel semmi baj nincs) ez nagyon feloldja. Tényleg egyszer próbáld ki.

2017. dec. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!