Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha elrontottam az első randit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha elrontottam az első randit van még esély, vagy már cs***hetem?

Figyelt kérdés

Ezzel mindig küszködöm, hogy kimutassam komolyabban az érdeklődésemet.

Kevés volt a szemkontaktus, fizikai érintés se nagyon volt, illetve csók sem. Ezen kívül remekül elbeszélgettünk, de nem tettem semmi olyat amivel kimutattam volna, hogy többet akarok egyszerű barátságnál.

Ha már itt tartok, amúgy is agyon nehezemre esik kimutatni érzelmeket, illetve közeledni is. Hogyan javulhatnék ezen a téren?

Ezt a lányt úgy érzem már elszalasztottam, vagy van még esély? Chaten sem úgy ír már mint előtte..



2017. dec. 19. 20:23
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos, hogy bármit is elcsesztél. "Hívd el" újra.
2017. dec. 21. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!