Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Elrontottam, ha én kezdeményez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elrontottam, ha én kezdeményeztem a csókot lány létemre?

Figyelt kérdés

Volt már egy pár kapcsolatom és kalandom is, nem szoktam sokat tépelődni, ha a férfiakról van szó. Eddig viszont mindig a férfiak kezdeményeztek nálam, ők csókoltak meg először. A mostani helyzetet nem is nagyon tudom hova tenni. Megismertem egy srácot, aki abszolút nem volt az esetem, de nagyon szimpatikus volt, így barátilag sokat találkoztunk. Egyszer csak arra figyeltem fel, hogy nagyon megtetszett nekem. Pillangókat érzek a gyomromban, ha rá gondolok, pedig nem jellemző rám, hogy valakibe így belezúgjak. Neki nem volt még barátnője, pedig nagyon rendes és cuki srác. Újabban a tapasztalatlansága is elkezdett izgatni. Nagyon sokat gondolok rá, hogy miket csinálnék vele az ágyban, de megijeszt, hogy ennyire vágyom rá. Legutóbb, amikor találkoztunk, akkor sokat flörtöltünk. Ő eddig is sokat dicsért, hogy milyen szép vagyok szerinte, de ennél tovább sose ment. Én viszont most megcsókoltam. Ő visszacsókolt, mire én még szenvedélyesebben folytattam. Utána nem történt semmi, inkább hazajöttem. Nagyon zavarban vagyok és kicsit szégyenlem magam. Rosszul tettem, hogy így letámadtam?

Én 21 vagyok, ő 25


2018. szept. 8. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Panaszkodott érte tán? Akkor? Miért kéne mindent nekünk kezdeményezni? Nincs ezzel semmi gond. Szerintem most a stoptáblát is lefejeli örömében.
2018. szept. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%

nem. haha, en is voltam hasonlo szituban. en is szegyelltem magam utolag, de szerintem ez teljesen normalis, csak hozza voltunk szokva, hogy mindig a ferfiak kezdemenyeznek.

nekem amugy is ez olyan furcsa dolog, minel jobban nyomul egy csavo, annal jobban taszit. ha tudom, hogy bejovok neki, nekem az eleg es talan meg izgalmasabb is kezdemenyezni neha.

szerintem ne aggodj ezen, valoszinuleg a srac mostmar arrol almodozik, mikor lokod be az agyba. :D :D

2018. szept. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
94%
Szegény gyerek azóta is 10 centivel a föld felett jár szerintem, és arról ábrándozik, hogy mik fognak még történni köztetek. :D
2018. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Inkább csináld ezt, mint 2 pasival megcsald mint a tegnapi 🙂
2018. szept. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%

Hat ha visszacsokolt, akkor nem értem miért kellett a kérdést feltenni :D

Mondjuk más kérdés, hogyha alkohol hatására teszitek vagy sem. :)

L21

2018. szept. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
92%
Fix, hogy azóta olyan szerelmes a fazon, mint az ágyú :D
2018. szept. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem.

Pusztán csak félénk és bénácska a tapasztalatlansága miatt.

2018. szept. 8. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!