Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire undorítóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire undorítóan felszínes?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nem vagyok a legjobb fogás. Külsőleg biztosan nem, gyerek is vagyok, de a belső értékeim azért rendben vannak.

Adottságaimhoz képest viszont borzasztóan felszínes vagyok. Valószínűleg a 27 évem alatt ezért volt csak összesen 3 barátnőm. Valahogy nem vagyok képes lenetebb adni a külsőségekből. Ha adott egy számomra rondább jobb fej lány és egy számomra szebb, de unalmasabb akkor is magamtól a szebb társaságát keresem. Undorító érzés és emiatt baromira magányos is vagyok...



2018. nov. 16. 22:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

"Tény, hogy meg lehet jelenni egy szőke nagymellűvel, meg mindenkinek leesik az álla, hogy eeeeeez oszt igen, a szerencsés flótás, te meg drukkolsz, hogy csak meg ne szólaljon..."


Istenem, mennyire gyűlölöm ezt a baromságot, hogy egy nő vagy csúnya és kedves-okos-aranyos, vagy szép és buta-felszínes-beképzelt.

2018. nov. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Az a nő, aki velem életemben a legkedvesebb volt velem és az egyik legértelmesebb nő is, akit ismerek, min. 8/10 volt külsőre, csak úgy mondom. De nyilván, csak a csúnya nők lehetnek kedvesek és okosak.
2018. nov. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!