Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lennék felszínes, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék felszínes, ha ugyanazt várom el, amit én is meg tudok adni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. Párt keresek, de nem fogom lejjebb tenni a lécet. Igazából nem is értem miért kellene. Eltartom magamat, egyedül bérlek lakást, sportololok, több nyelven beszélek. Tudok főzni és simán elvégzem a házimunkát. Szeretek eljárni hetente szórakozni, gyakran ismerek meg új embereket. Persze vannak rossz tulajdonságaim is, de úgy érzem nem elviselhetetlen egyik se. Itt az oldalon annyit olvasni, hogy le kellene adnunk az igényeinket. De ha én adok a külsőmre és önálló vagyok az életben, akkor adott esetben minek jönnék össze olyannal, aki még a szüleivel él, keveset keres, vagy kifejezetten taszító a külseje. Így persze nehezebb párt találnom, többet kell keresgélnem, de eddig is mindig hozzám hasonló pasival jöttem össze. Nem értem miért felszínes vagy elítélendő, ha ezek utàn is így teszek.
2018. jún. 10. 11:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez rendjén van. Alap dolgokról írtál csak.
2018. jún. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem az emberek többsége annyira nem ítél el hogy nem is érdekli:D

Max ha nem találsz igényeidnek megfelelő embert lejjebb adod az igényeidet és kész, ha meg megvagy egyedül is mit számít neked más véleménye:)

2018. jún. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Szerintem nem ezzel van a baj ez teljesen korrekt én azt nem szeretem amikor valaki jóval többet vár el mint amit nyújtani tud. Én azt nem szeretem amikor egy nő például szüleivel él de ő egy önálló egzisztenciával rendelkező férfit keres, jelszóval mert ő a férfi..... És még sorolhatnám az ilyen hülye női elvárásokat..
2018. jún. 10. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%
Nyilván amikor valakinek irreális elvárásai vannak, amit még ő maga sem ér el, olyankor bizony el kéne gondolkodni, hogy tényleg nem-e túl magasak az igények. Szerintem amíg egy ember nagyjából annyit vár el, amennyit adni tud addig nincs gond, ettől nem leszel felszínes, mert szinte minden embernek vannak elvárásai, amihez megfelelő párt keres. Ezzel nincs is gond, mert segít kiszűrni az olyanokat, akik nem hozzánk valóak és nem egyeznek a céljaink. Persze, aki nem "üti meg" a szinted, az úgy érezheti, hogy magasak az elvárásaid és felszínes vagy, akinek viszont szintén ilyen vagy hasonlóak az elvárásai, az nem fogja így érezni. Szóval ez sokszor csak nézőpont kérdése. Szerintem ne foglalkozz azzal, hogy felszínesnek tartanak-e vagy sem. Ha meg úgy döntesz, hogy lejjebb adod az igényeid, azt magad miatt tedd és ne azért, mert elvárják tőled.
2018. jún. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha valaki szerint ez nincs rendben az kizárólag azt jelenti, hogy ő nem felel meg ennek az elvárásnak. Azzal meg minek kéne foglalkozni?
2018. jún. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
80%

Ugye tudod, hogy ez az oldal nem mindig életszerű?

Itt van aki azért meg kérdezi, hogy szakítson-e a párjával, mert egyszer tüsszentett előtte...

Nem kell lejebb adnod.

2018. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
A te dolgod mennyire és milyen módon nehezited meg a saját dolgod. Csak utána ne rinyalj miatta, hogy nem találsz senkit.
2018. jún. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%
Azért, mert a "kifejezetten taszító a külseje" kategória a te értelmezésedben a férfiak kb. 90%-át teszi ki.
2018. jún. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
41%

Nem könnyű téma. Nem foglalkozz mások véleményével. Válasz kedved szerint!


Csak azok tartanak felszínesnek akik pl elvannak hízva. És egy hozzád hasonló nő elutasítja őket ennél fogva. És ahelyett hogy változtatnának magukon hogy legközelebb legyen esélyük valakinél, inkább elkezdenek felszínes pics**ni.

2018. jún. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha olyat vársz el, amit te is fel tudsz mutatni, azzal nincsen semmi baj.


Viszont a lakás az egy érdekes téma. Én pl. inkább gyűjtök egy saját lakásra, minthogy más lakását béreljem. Számomra nem járható út az, hogy valaki másnak a házában lakjak bérlőként, ezt nem nevezném életnek. (Egy saját lakás olcsóbb, mintha 40 évig más lakását bérelném, csak időben később jut hozzá az ember, főleg ha hitel nélkül szeretne lakást venni.) Ettől függetlenül teljes mértékben önálló vagyok, viszont nagy valószínűséggel nem illenénk össze. Csak arra akarok célozni, hogy nem mindenki "anyuci pici fia", aki nem saját albérletben él, szóval csak ezért elutasítani valakit szerintem hülyeség.

2018. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!