Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért keresem mindenkiben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresem mindenkiben ugyanazt a lányt?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még és nekem is megvolt az első szerelmem persze sajnos plátói volt mert úgy gondolom nem érdekeltem azt a lányt. Lehet, hogy csak a külsejébe szerettem bele de a mai napig is csak Ő rá tudok gondolni és csak olyan lányok szimpatikusak számomra akik hasonlítanak rá.


Nagyon nagy baj lehet vagy idővel sikerül továbblépnem?



2018. ápr. 25. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Idővel sikerül majd továbblépni, bár nem tudom mióta nem sikerül neked. Nekem is volt/van pár plátói szerelmem, de külsőre egyik sem hasonlít. Próbálj meg másra gondolni, ne csak az adott külsőben keresni. Lehetséges, hogy van olyan lány, aki, bár külsőre nem tetszik, de belsőre szimpatikus.
2018. ápr. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Már egy éve nem tudok továbblépni és persze azt a lányt minden nap látom. Így nem egyszerű. És mindig bennem van az, hogy mi lett volna ha mégegyszer beszélgettem volna vele.
2018. ápr. 25. 18:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Iskolában találkozol vele mindennap? Én a helyedben megpróbálnék ráhajtani ha úgy látnám, hogy van még egy icipici esélyem és csak utána felejteném el végleg. Ha nem ismered meg, nem tudod hogy milyen valójában. csak egy idealizált személybe vagy szerelmes, lehet ha közelebbről megismered már nem is fog kelleni neked. Ez a legrosszabb amit most művelsz, ez önsanyargatás.
2018. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen az iskolában látom még egy pár hétig. Sajnos nem fogok megpróbálni ismerkedni vele mert Ő egy gyönyörű lány én pedig nem hozzá való vagyok.
2018. ápr. 25. 19:10
 5/5 anonim ***** válasza:

Az első vagyok. Legutóbbi hozzászólásoddal nem értek egyet. Nem magadat minősítsd (félre)! Ha így (nem) indulsz neki a dolgoknak, ne csodálkozz, hogy nem megy a továbblépés. Én is azon a véleményen vagyok, amit felettem írtak, menj oda és szólítsd meg, akkor is, ha már csak pár hétig kell látnod. Ne éreztesd másokkal azt, amit magadról gondolsz, legfőképpen ne alacsonyítsd le önmagad! Gondolj arra, hogy ennek a gyönyörű lánynak biztos nem lehet semmi baja velem, mert pl., alig ismer, nem is beszéltünk soha stb. Szólítsd meg, légy férfi, kezdeményezz! Ne akarj nyápic lúzer lenni.

Bocs a szókimondásomért!

2018. ápr. 26. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!