Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudom, hogy nem ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy nem ugyanazt akarjuk az élettől, akkor nem is érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Ezen eddig sosem problémáztam, de most már olyan kapcsolatot szeretnék, amiben van közös jövőnk, ugyanolyan a vérmérsékletünk, összeillik a jövőképünk, hasonlóak a terveink.

A srác, akivel randizni fogok, tele van világmegváltó tervekkel. Csak a jövőjéről beszél meg a terveiről. Tele van olyannal, hogy hónapokat akar külföldön tölteni, meg vállalkozásokat akar beindítani, többet is, olyan munkát szeretne, ami sok utazással jár.

Az én munkám nem fér össze azzal, hogy csak úgy külföldön töltsek hónapokat, de nem is szeretnék. Számomra a külföld az nyaralás, 1-2 hétnél tovább nem szeretnék kint tartózkodni. A jövőben szeretnék gyerekeket, ráadásul úgy, hogy az apjuk is rendszeresen otthon van. Vele meg lehet, hogy ez megvalósíthatatlan. Én egy nyugis életet szeretnék, a fő célom a család és a boldog párkapcsolat, nem a világmegváltás.

Lehet találni ilyen férfit 22 év körül? És ti belevágnátok így egy kapcsolatba, randizásba, hogy elég kevés esély van arra, hogy örökre együtt maradtok?

22/L (Igen fiatal vagyok de már nem akarok bizonytalan kapcsolatokat és kavarásokat)


2017. jún. 17. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
24%

és miből fogod fönntartani a kicsiny családodat? Magyarországi nevetséges bérekből? Kb mérnökként van olyan fizetésed, amiből ez megvalósítható lehet.. akkor ha épp nem gyesen vagy.


amúgy igen, nincs értelme. Legalábbis én nem kezdek olyannal, ahol nem egyforma a világnézetünk.

2017. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Várj, amolyan idealista álmodozó, a tervek embere? Ugye tudod, hogy az ilyen emberek szinte sosem kivitelezik az álmaikat, csak képzelegnek és ábrándoznak?! Találhatsz az elképzeléseidnek vonzó férfit, de inkább az idősebb korosztályban keresgélj, úgy 30 körül. Ők már komolyabbak és realistábbak. Szerintem nem ő a te srácod.

29F

2017. jún. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A "lehet, hogy ez megvalósíthatatlan" miatt nem dobnám. Felnőtt ember módjára elkezdeném megbeszélni vele, és meglátnánk, hogy vannak-e megköthető kompromisszumok. Senki nem úgy él egyedül, hogy közben alkalmazkodik a nem létező jövőbeni feleségéhez, gyerekeihez. Ez a srác nem tudta, hogy te jönni fogsz. Ha tetszik, adj neki egy esélyt és legalább beszélgessetek róla, hogy hogyan képzeli el a családot, stb.
2017. jún. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1.: Az én szüleim is Magyarország nevetséges béréből neveltek fel két gyereket, és a testvérem és a párja is Magyarország nevetséges béréből nevelik a fiúkat. Nem éheztünk soha, megvolt minden fontos dolog, sőt, szórakozás is. Nem akarhat mindenki külföldre menni...


De köszi az eddigi válaszokat, még jöhet ha van véleményetek :)

2017. jún. 17. 14:32
 5/12 anonim ***** válasza:
74%
Egy évvel államvizsga előtt azt terveztem, hogy külföldön fogok dolgozni (már a város is meg volt, stb.) Nem akartam férjet, gyerekeket, kalandra vágytam és utazni,stb. Aztán megismertem a férjem. Randizni kezdtünk és egy év alatt minden megváltozott bennem. Módosítottam a terveimet, úgy, hogy mindkettőnknek megfeleljen, és családunk is lett. Nem mindenki álmodozó, aki többre vágyik annál, mint ahonnan jött. De a tervek és vágyak módosulhatnak, ha a körülmények változnak. Ezzel csak azt akarom mondani, hogy kár lenne egy jó kapcsolatot veszni hagyni azért, mert nem kalkulált téged bele eleve az életébe. Sosem lehet tudni, ismerkedni és beszélgetni kell és meglátjátok, hogyan alakul.
2017. jún. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagnek bele. Nem akarok megvaltozni es mast megvaltoztatni sem. Hasonlo tipus vagyok mint te, es a koroddal sincs nagy baj, mire a csaladalapitasi terveid beernek ugyis min. 26 leszel az meg egyaltan nem csitri.


Lehet talalni fiatal ferfit is erre a celra de gondolom te is tisztaban vagy vele h ez ritka. Most meselhetnek az ismerosi koromrol, ket csaladban is 25 alatt lett a ferfi apuka, tervezetten, hazassagban, jo munkaval, de ez inkabb a kivetel. Ha beszelgetsz a suliban, munkahelyen sracokkal ak tuti azt fogjak mondani h harminc alatt semmikepp. Ma ez az altalanos.

2017. jún. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
5.: Ez nagyon jó! :) Gratulálok! :) De ez nem minden esetben van így sajnos. Exemnek is olyan terve volt, amibe nem fértem bele, még ennyire se, mint a mostani srácnak. Ki is jelentette, hogy neki ez az álma, semmiért és senkiért nem hajlandó változtatni, inkább egyedül döglik meg (így fogalmazott), csak hadd legyen ilyen az élete. Hát nem is véletlenül nem vagyunk már együtt :D
2017. jún. 17. 14:45
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem 22 évesen túl fiatal vagy ahhoz, hogy mindenáron ragaszkodj a komfortzónádhoz és az előre elképzelt életedhez. Persze vannak olyan típusú emberek, akik sziklaszilárd elképzelésekkel rendelkeznek egész életükben, de én pl. teljesen máshogy élek, mint ahogy azt 22 évesen elképzeltem. Hál istennek.
2017. jún. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nem feladatom megítélni (és amúgy senkinek), hogy melyikőtök gondolkodik helyesebben. Viszont bármilyen helyes, kedves aranyos, akármilyen a másik és bármennyire nagy a rózsaszín köd, nem mennék bele. Nem vagyok én senki, és nem is akarok lenni senki, hogy miattam feladjon bármit és ez fordítva is igaz, nem megyek bele senki kedvéért olyanba, ami nem én vagyok.
2017. jún. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Ugyan már lassan 24 leszek, de hasonlóak az elképzeléseim a tieidhez :) És nem szívesen lennék párkapcsolatban olyan lánnyal, akinek nem hasonlók a tervei.


24/F

2017. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!