Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha tudom, hogy nem ugyanazt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tudom, hogy nem ugyanazt akarjuk az élettől, akkor nem is érdemes belekezdeni?

Figyelt kérdés

Ezen eddig sosem problémáztam, de most már olyan kapcsolatot szeretnék, amiben van közös jövőnk, ugyanolyan a vérmérsékletünk, összeillik a jövőképünk, hasonlóak a terveink.

A srác, akivel randizni fogok, tele van világmegváltó tervekkel. Csak a jövőjéről beszél meg a terveiről. Tele van olyannal, hogy hónapokat akar külföldön tölteni, meg vállalkozásokat akar beindítani, többet is, olyan munkát szeretne, ami sok utazással jár.

Az én munkám nem fér össze azzal, hogy csak úgy külföldön töltsek hónapokat, de nem is szeretnék. Számomra a külföld az nyaralás, 1-2 hétnél tovább nem szeretnék kint tartózkodni. A jövőben szeretnék gyerekeket, ráadásul úgy, hogy az apjuk is rendszeresen otthon van. Vele meg lehet, hogy ez megvalósíthatatlan. Én egy nyugis életet szeretnék, a fő célom a család és a boldog párkapcsolat, nem a világmegváltás.

Lehet találni ilyen férfit 22 év körül? És ti belevágnátok így egy kapcsolatba, randizásba, hogy elég kevés esély van arra, hogy örökre együtt maradtok?

22/L (Igen fiatal vagyok de már nem akarok bizonytalan kapcsolatokat és kavarásokat)


2017. jún. 17. 14:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nekem is volt ilyen srác, akivel ismerkedtem. Neki a világjárás volt a nagy terve, meg hogy ő majd ingázik mert ugye kint kolbászból van a kerítés. Hagytam már ott a szeretteimet és barátaimat költözés miatt és igenis nyomasztó érzés, ha tudom, hogy nem itt van az otthonom, ahova hazatérhetek pár hét pihenés után. És a gyerekeimnek is az lesz a jó, ha az anyjuk mellettük van és nem rángatja őket mindenhova el a kis barátaiktól, vagy bízza nagynénire, nagymamára meg az atyaistenre.


Aki meg csak külföldig lát, ne haragudj, de gyenge. Nem vágyok nagyra, nem akarok egymilliót keresni havonta, mert minek nekem annyi pénz. Nyamvadt 80 ezres fizuval indultam, elvégeztem mára két egyetemet, most 300 körül tartom stabilan a bérem. És tudok belőle félretenni, megélni, jól érezni magam, miközben átugrok bármelyik nap anyukámhoz, vagy a régi barátaimhoz, vagy oda, ahol felnőttem. Csak akarni kell...

2017. jún. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Röviden: nem. Amúgy pedig hidd el kell még tapasztalat ahhoz, hogy ilyen kérdésekben helyesen dönts...adj időt magadnak.
2017. jún. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!