Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a nővéremmel ugyanazt a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nővéremmel ugyanazt a férfit néztük ki magunknak, de a pasinak nem én, hanem a nővérem tetszik, akkor jogosan kérném, hogy ne jöjjön össze vele?

Figyelt kérdés

Már tegnap elhozta egy baráti bulira,és tényleg kényszerítenem kellett magam,hogy ne bámuljam.Igazából csak attól félek,hogy beleszeretek.Beszéltem már erről egy barátommal,de szerinte önzőség lenne ezt kérnem tőle és a nővéremet látva úgy néz ki,hogy tényleg nagyon tetszik neki ez a pasi úgyhogy most végképp nem merek neki erről szólni.Az a baj,hogy nem gondolja,hogy nekem is ennyire tetszik.Szerintetek mit csináljak?

Én 19 éves vagyok a nővérem 25.


2017. júl. 3. 08:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nincs beleszolasod!
2017. júl. 3. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%
Peóbáld kicsit kontrollálni az érzelmeidet. Elvileg attól vagyunk mi emberek többek az állatoknál.
2017. júl. 3. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
97%
Ha te tetszenél a fiúnak, jogosnak éreznéd, hogyha szólna hogy ne gyertek össze?
2017. júl. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Én próbálom,de nem könnyű.Ha tudnám,hogy tetszik neki akkor igen,jogosan.
2017. júl. 3. 08:54
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt párkapcsolat kategóriában írtad ki a kérdést! Akkor tessék ennek megfelelően viselkedni, és tudomásul venni, hogy nem te tetszel neki!

Ahhoz meg semmi közöd, ha ők összejönnek.

Ha a nővéred minden pasija tetszik, akkor menjen apácának a kedvedért? Tudjál már uralkodni az altesti vérbőségeden 19 évesen!

2017. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan azt néztétek ki magatoknak tehát mindketten tudtátok hogy a másiknak bejön, akkor a te elméleted szerint senkié nem lehetne a pasi, de mégis próbálkoztál.


Akkor itt már nem fer, és most hogy őt választotta már inkább senkié mint az övé?

2017. júl. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem kérnéd jogosan. Fogadd el, majd talalsz magadnak valakit te is. Esetleg ne egy körből ismerkedjetek, ha hasonló az ízlésetek.
2017. júl. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#3 Neked már a neved is válasz volt a kérdésre... :D
2017. júl. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

8#

😃

2017. júl. 3. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én úgy állnék hozzá, hogy inkább én szenvedek, de legalább a 2 másik ember boldog. Lehet, én picit jobban szenvedek, mint a másik lehetőségnél, de ha rákényszerítem a nővérem, hogy ne jöjjön össze vele, akkor 2 másik embert teszek ezzel boldogtalanná.
2017. júl. 3. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!