Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nehezen ismerkedek azzal aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nehezen ismerkedek azzal aki tetszik. Kb mint 15 évesen. Másnál nincs ilyen gond. Valami értelmes segítség?

Figyelt kérdés
Van egy lány aki nagyon tetszik, minden nap találkozunk, köszönünk egymásnak, de annyi. Régebben beszélgetünk is pár szót, de nem vagyok az a nagyon beszédes típus. Szeretnék újra beszélni vele, de gyorsan kiüríteném a témákat. Ismerkedés nem az én asztalom utána könnyebb volna. Rossz kezdés ha letámadom "egyből" mit érzek?

2017. jún. 29. 20:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül az, hogy rossz, de azért vannak ennél kifinomultabb módok is a beszélgetésre, mint a "Szia, tetszel". :D


Tök mindegy mit beszéltek, csak próbálj meg kommunikálni, mint egy emberrel, magyarul lazán, mint akitől épp nem kapsz szívrohamot mindjárt. :)

2017. jún. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egyébként meg ez a zavar nagyon hamar oldódik 1-2 perc alatt majd, csak a találkozás(ok) legelején ilyen.


Szóval csak kezd el, és oldódni fogsz.

2017. jún. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát végül is csak nem kapok szívrohamot :D köszi a választ!
2017. júl. 3. 19:00
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha élőben nehezen megy az elején, akkor írj neki a neten. Ott is el lehet kezdeni az ismerkedést. Én sem javaslom,hogy letámadd már az elején azzal,hogy mennyire tetszik,csak utalgass rá, és legyél vele nagyon kedves. Abból érteni fogja a szitut és majd a későbbiekben, ha úgy látod rajta hogy ő sem közömbös, elmondhatod neki,hogy hogyan érzel iránta.
2017. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
jó megoldás az is, csak ott olyan személytelen a dolog hogy ha oda jutunk az élő dologhoz akkor már teljesen más a helyzet esetleg az ember ugyan olyan zavarba van mint az elején,és zavartan viselkedik , nem úgy mit akar milyen közösségi oldalon, azt inkább pár beszélgetés után, legalább is én í így gondolom. rávettem amúgy magam.. mit veszthetek , annyira volt csak kínos mint gondoltam:D de majd alakul valahogy. A hozzászólásod köszönöm.
2017. júl. 5. 19:01
 6/6 A kérdező kommentje:
egyetlen probléma hogy az ember hebeg habog aztán nem is azt mondja amit akart:D a legtöbben erre azt mondják, jól van ez egy hülye gyerek hagyjuk. ez a legrosszabb az egészben , közbe meg nem vagyok ilyen. De ha valamilyen szinten is majd értékeli a próbálkozást azt észre veszem, ha nem akkor kár erőltetni. Még egyszer köszi a hozzászólásokat!
2017. júl. 5. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!