Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lennék felszínes, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lennék felszínes, ha ugyanazt várom el, amit én is meg tudok adni?

Figyelt kérdés
24 éves nő vagyok. Párt keresek, de nem fogom lejjebb tenni a lécet. Igazából nem is értem miért kellene. Eltartom magamat, egyedül bérlek lakást, sportololok, több nyelven beszélek. Tudok főzni és simán elvégzem a házimunkát. Szeretek eljárni hetente szórakozni, gyakran ismerek meg új embereket. Persze vannak rossz tulajdonságaim is, de úgy érzem nem elviselhetetlen egyik se. Itt az oldalon annyit olvasni, hogy le kellene adnunk az igényeinket. De ha én adok a külsőmre és önálló vagyok az életben, akkor adott esetben minek jönnék össze olyannal, aki még a szüleivel él, keveset keres, vagy kifejezetten taszító a külseje. Így persze nehezebb párt találnom, többet kell keresgélnem, de eddig is mindig hozzám hasonló pasival jöttem össze. Nem értem miért felszínes vagy elítélendő, ha ezek utàn is így teszek.
2018. jún. 10. 11:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
a felszínes az, akit a külső érdekli, a márka, a kinézet, a ruhák, a státusz dolgok. attól függetlenül, hogy te tudod-e ezt nyújtani vagy nem, felszínesség. feltéve hogy ezek a legfontosabb dolgok valakinek.
2018. jún. 10. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Èn nőként vàlaszolok. Szerintem teljesen korrekt elvàrâsokat írtàl, ha neked ez fontos, akkor rendben van,mivel ezeket te is nyújtani tudod mint pl sportos vagy, egyedül bérelsz lakàst. Vannak nők akik ezt csak a pasitól vàrjàk el, mert bele akarnak ülni abba amit màs teremtett meg.

Azért annyit hozzàtennék, hogy ha teszel érte, hogy pàrt talàlj, de még 28- 30 évesen is egyedül leszel, akkor ott màr érdemes elgondolkodni, hogy nem mindenki màssal van valami gebasz, inkàbb mégis valami gond van veled, a természeteddel,stílusoddal, ami taszítja a pasikat. Egyesek talàn önteltnek, beképzeltnek tarthatnak, ha sokat hangoztatod a sikereidet. ( ez csak 1 példa volt).


Amúgy őszinte gratula:) Megmondom őszintén, én 24 évesen jöttem össze a férjemmel, de együtt alakítottuk ki az életünket, messze nem itt tartottam az életben. Még tanultam, otthon laktam stb...ahogy ő is. Egyszerre végeztünk, majd kezdtünk dolgozni, (mindketten màshol) és utàna költöztünk össze- hàzasodtunk meg. Sosem éltünk egyedül. Sok sikert neked a pàrkeresésben is!:)

2018. jún. 10. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
16%
Csajszi de te női külsőt hogy hasonlítasz össze férfi külsővel?... női pofid sminkkel szebb mint a hapsi természetes arca?Én pl állítom hogy arcra nem vagyok rosszabb azon lányok jelentős részénél kik vakolatálarc mögül lekezelnek.
2018. jún. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
87%
Nem minden nő hord vakolatsminket. 13. Honnan veszed hogy a kérdező igen?
2018. jún. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ezek teljesen normális elvárások és azt se mondanám, hogy nagyon szűkítenék a lehetőségeket.

Egy felnőtt embertől akár férfi, akár nő ezek elvárhatóak és sokan hozzák is. Fogalmazhatunk úgy is, hogy ez a felnőtt élet ismérve, hogy önálló életet él.

Emellett ez nyilván azt is segíti, hogy ki az akivel összeegyeztethető az életviteked

2018. jún. 11. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!