Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért vagyok ennyire undorítóa...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ennyire undorítóan felszínes?

Figyelt kérdés

A problémám az, hogy nem vagyok a legjobb fogás. Külsőleg biztosan nem, gyerek is vagyok, de a belső értékeim azért rendben vannak.

Adottságaimhoz képest viszont borzasztóan felszínes vagyok. Valószínűleg a 27 évem alatt ezért volt csak összesen 3 barátnőm. Valahogy nem vagyok képes lenetebb adni a külsőségekből. Ha adott egy számomra rondább jobb fej lány és egy számomra szebb, de unalmasabb akkor is magamtól a szebb társaságát keresem. Undorító érzés és emiatt baromira magányos is vagyok...



2018. nov. 16. 22:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
18%
Mert apád gúla.
2018. nov. 16. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudom,de megérdemled a sorsod 😀
2018. nov. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
Felismerted,hogy valamit nem jól csinálj, akkor ott van a lehetőség, hogy változtass, ha akarsz, hogyha attól jobban éreznéd magad. Egyébként nem kell megalkuvásokat kötni, hogy vagy egyik , vagy másik, tehát vagy okos/aranyos legyen, vagy szép. Olyat nézzél, akiben mindez megvan. Lehetőség szerint tehát keress olyat aki szép is kedves is megfelelően intelligens is hozzád.
2018. nov. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Sztem ne sza.rj be, csk nem voltál még igazán szerelmes ;)
2018. nov. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Te is pontosan tudod, hogy miért, minek ezt megkérdezni? Azért, mert te is vonzódni akarsz a párodhoz, meg hogy álljon fel rá a f***d is, nem csak beszélgetni meg főzőcskézni vele nyilván. Hihetetlen!
2018. nov. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%

Figyelj, a megoldás, amire annyira vártál.

.

.

.

az, hogy...

Xard le az egészet, nagy ívben:D

Élj boldogan egyedül, aztán majd ledz valami. :) F

2018. nov. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Jól van Balázs már én is unlak...
2018. nov. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%

nekem ugyanennyi idősem mindössze 1 barátnőm volt.

egyrészt annak köszönhető, hogy a nők szerint van valami rossz a kisugárzásomban, nem vagyok magabiztos szerintük


a másik meg az , hogy eldolgoztam a fiatalságomat, heti 6 szor 10 órában nyomom fiatalkorom óta így időm sincs


lassan ha bátorságot szerzek akkor kötök egy zsinórt a nyakam és a plafon közé...nekem elég volt

2018. nov. 16. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert nem esett még le, hogy az életben nem leszel boldog egy negyvenes IQ-jú, de csinoska mellett. Mondjuk nyilván ki mit nevez boldogságnak, én ezt úgy fogalmazom meg, hogy megtalálom a nőt, akivel egy húron pendülünk testileg-lelkileg, meg tudjuk beszélni a világ dolgait, van közös téma és érdeklődési kör, értelmes, okos, stb. Meg mondjuk nem egy bányarém, de a külső, kedves öcsém, bizony a belső mögött kullog. Tény, hogy meg lehet jelenni egy szőke nagymellűvel, meg mindenkinek leesik az álla, hogy eeeeeez oszt igen, a szerencsés flótás, te meg drukkolsz, hogy csak meg ne szólaljon...

De hogy miért csinálod te ezt, ha már rájöttél pedig, azt nem tudom. Talán még nem értél meg hozzá, hogy komoly kapcsolatot keress vagy ki tudja. Egy biztos: ezen csak te tudsz változtatni. Hogy miért vagy ilyen, csak magadban tudod a választ megtalálni. De egyszer majd megérted, hogy többet ér az, ha kicsit izzadtan, kócosan, kinyúlt ruhában vár otthon, de mosolyog, mert olyan vacsorát rittyentett neked hogy azt se tudod, mihez nyúlj először, mintha frissen fodrászolva, kozmetikustól és edzőteremből jövet hazalibben és betol egy mirelitpizzát a sütőbe, miközben a Juli új körméről fecseg. Hogy nem modellalkat, de ad magára és az ágyban meg olyan, hogy leszédülsz a végén. Hogy igen, nincs babaarca meg szőke haja, de a világ leggyönyörűbb nője, ha őszintén, tiszta szívből mosolyog rád.

2018. nov. 17. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól látom, a kérdés tökéletesen megválaszolásra került minden nézőpontból.
2018. nov. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!