Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz olyan nő, aki elfogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan nő, aki elfogadja azt, hogy még nem volt párkapcsolatom és ragaszkodom az elveimhez?

Figyelt kérdés

2015 óta komolyabban belefogtam a társkeresésbe. Egyik társkeresőn elő fizettem, mai napig elő vagyok fizetve mellé tinderezgetni is szoktam és próbáltam a rapidrandit és eddig semmi sikerem nem volt.

Csak első randiig jutottam el, mert egyik nő se volt nekem szimpatikus, képeken még valahogy szimpatizáltam velük, de élőben semmilyen vonzalmat nem éreztem. Legutóbbi lánnyal szeptemberben találkoztam, jól éreztem magam vele, de hiányzott belőle az a plusz amit keresek, hogy szívesen megöleljem, megcsókoljam, pedig nem volt csúnya se. Viszont azok a lányok akik igazán tetszenének vagy abbamarad a beszélgetés és találkozóig se fogok eljutni vagy egyáltalán nem válaszolnak. Nem is olyan rég írtam egy olyan lányra aki tökre tetszene, de nem méltat arra, hogy válaszoljon. Voltak olyan lányok akiknek nagyon tetszettem, de velük találkozni se szerettem volna, mert neten se vonzottak. Egyszer kétszer próbáltam lejjebb adni, és adtam esélyt olyan lányoknak akiknek tetszettem, de nem jött össze.


Ragaszkodok ahhoz az elvemhez, hogy olyan lányt szeretnék magam mellé, aki mind kívül mind belül tetszik nekem. Küllemre már több típusú nő is tetszett vékonyabbak és teltebbek is.

Viszont már abban a korban vagyok, ahol már gyereket szoktak tervezni, eljegyzik egymást és emiatt elég fura, hogy még nem volt egy kapcsolatom se pedig teszek azért, hogy legyen. Persze lehet mondani, hogy menjek el élőben ismerkedni, de csak egy barátom van, akivel szeretek elleni és vele se találkozok sűrűn. A másik sajnos nem élünk egy közösségi kollektív társadalomban ahol könnyebben lehetne ismerkedni. Egyedül nem szeretek eljárni, mert azt érzem, hogy magamra vagyok utalva és nincs igazi közösség itt. Nem szeretem egész nap otthon ülni, szeretek eljárni, de csak, ha van kivel és ezért is keresem a páromat.


Néha aggódom azon, hogyha végre egyszer találni fogok egy olyan lányt, akivel végre meg van a közös szimpátia, akkor mit fog szólni ahhoz, hogy még csókig se jutottam el. Néha megfordult a fejemben a prostizás, de mindig az lett a vége, hogy megundorodtam az egésztől.


2018. nov. 10. 20:48
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Az hogy vonzódhass hozzá és hogy élvezd a társaságát nem nagy elvárás. Ez minden kapcsolat alapja. Viszont édes kevés ahoz hogy működjön. Sok mindent kell tenni érte. Lehet hogy találsz egy ilyen lányt aki vonzó és élvezed a társaságát attól még nem biztos hogy szerelmes is tudsz belé lenni. Nyílván akik kapcsolatban vannak azok barátok is szóval itt ezzel nem mondassz újat senkinek. Alap elvárásaid vannak. Az hogy nem írnak vissza a lányok hááát erre annyit tudok mondani hogy soha sem ismerkedem neten. Társkeresőkön nagyon sokan vannak akik csak szórakoznak főleg a túl szép lányok. Valóban jobban járnál ha olyan közösségbe keresgélnél ami érdekel téged. Facebbook-on van szinte mindenről csoport. Ott is vannak ismerkedős csoportok bár ahogy elnézem őket túl sok a pláza cica benne. De ha te érdeklődésednek megfelelő csoportot keresel ott biztosan több beszélgető partnert is találsz. Aztán ki tudja lehet szerzel több barátokat is.
2018. nov. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Kérdező! Azt látom rajtad, hogy idealizálod a párkapcsolatot. Én 18 éve ismerem a feleségem, mondhatni azóta vagyunk együtt. Ha belegondolok, legalább 50X szakíthattunk volna. Egyáltalán nem mindig voltunk jól, egyáltalán nem mindig volt szex, sokszor marhára nem értettünk egyet, rengetegszer különböző frekvencián működtünk. Hát az van, hogy a párkapcsolatot, azaz konkrétan a másik embert is meg kell tanulni. Akkor egyszerű a dolog, ha az egyik fél behódoló típusú, odaadó, alárendelt szerepet is bevállal. Sok ilyen van, ők ezt észre sem veszik. Egy kapcsolat, főleg ha hosszútávú, nem a rózsaszín ködről, a töménytelen szexről, a naplementében történő borozgatásokról, hideg őszi estéken az összebújós filmezgetésekről szól. Persze ezek is megvannak, de ezért már egy idő után "melózni" kell.


Egyébként ha annyira éreznéd a lényeget, már régen egy párkapcsolatban lennél. Jelenleg éled az egyszemélyes világod, ahol te magad ülsz a trónon. Nem érzed azt sem mik a hibáid, miben kellene fejlődnöd. Tulajdonképpen nem is számít mit gondolsz magadról, mert az élet kiállítja a bizonyítványod, ha tetszik, ha nem.

2019. márc. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Nem szeretem ezt a kioktatást, hogyha nem volt egy párom se akkor semmit se tanultam meg. Nem idealizálom túl a párkapcsolatokat én csak olyan kapcsolatot keresek, ahol a párom a barátom is. Mivel van egy nagyon jó barátom ezért tudom mi az a barátság. Nem nagy képűségből mondom, de én úgy érzem, hogy nem kell semmit se megtanulnom, mert ha a párkapcsolat barátságos akkor kitartunk egymás mellett, bármi gond lehet. Ehhez természetesen elengedhetetlen a tiszta őszinteség is még a kezdeti ismerkedéseknél, amikor olyanokat hallok, minthogy adjam el magam, azokat elvből elutasítom, mert nem egy termék vagyok, akit el kell adni.


Arról sajnos én nem tehetek, hogy semmi közös vonzalom se jön létre, állandóan csak azoknak vagyok szimpatikus akik nekem nem tetszenek, ebbe miért én lennék a hibás?

Nagyon nem szeretem azt, ha a tapasztalatokat túl értékelik, mert képzeljünk el egy embert, aki már több párkapcsolaton volt túl, de mégis elidegenült, hűtlen és barátságtalan párkapcsolatai voltak. Na most, ha elhatározza azt, hogy szeretne egy komoly párkapcsolatot és nem talál akkor ugyanott van, ahol én. Több olyan kapcsolatot láttam, ahol a párokról azt se lehet elmondani, hogy együtt vannak, mert nincs meg köztük az a lélekkapocs, annyira felszínes a kettejük kapcsolata. Azzal nincsenek előrébb, hogy elmondhassák magukról azt, hogy sokat tanultak. Egy felszínes kapcsolat, hogy viszi előre az embert?

2019. ápr. 1. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!