Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 33 no mit tegyek hogy legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33 no mit tegyek hogy legyen párkapcsolatom?

Figyelt kérdés

Nem voltam még férfivel. 18 évesen még egészséges vágyaim voltak párkapcsolat terén szerintem. Közösen töltsünk időt a pasimmal és legyen intimitás valami ilyesmi, de ez nem jott ossze..

aztán szélsöséges irányokba mentem el..volt egy férfi aki nagyon le akart velem fekudni, de volt felesége és szeretői, ez az időszak pl nagyon megviselt. Mert ellen kellett állnom a szenvedélynek és sok elfojtást okozott bennem.

Illetve azóta már nem is tudom mit akarok igazán.Eltávolodtam az évek során a forrásomtol az eredeti vágyaimtol. Most a sex korul forognak a gondolataim, mert ez a legerősebb ösztön az emberben a párkapcsolat terén ez a legkézelfoghatóbb hiány:()..de a biztonságérzetemet is jo lenne felkelteni újból és a bizalmat. Sokszor gondoltam csak sexre is, de az előzőek hiányában ez mégsem tüzelt fel..szóval nem tudom mit rontok el, de valahogy nem akar osszejonni a dolog..


2018. okt. 4. 00:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Kevésbé görcsölj rá! Ha nagyon szeretnéd azt megérzik rajtad és visszatetszést okoz!
2018. okt. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
12%
Ne add fel,még fiatal vagy.Majd eljön az igazi.
2018. okt. 4. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Ismerkedj! Itt vagyok én is egyedül és egy nő sem akar igazából ismerkedni. Mindenki csak álmodozik, és siránkozik.
2018. okt. 4. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez így jó. Mindent is akarsz, de közben semmit. Most sex kell, vagy kapcsolat?! Ez van,mikor a nők gondolkodnak és túl gondolnak mindent. A sex sokkal egyszerűbb. Keress 1 palota,aki vonzó, sexelj vele. A többi majd jön magától.
2018. okt. 4. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
5%
Ne Mo.-n ismerkedj, mert itt csak "futottak még egy kört" vannak.
2018. okt. 4. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
0%
Haha egy falon túli vénlány :)
2018. okt. 4. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Az mi, hogy falon tuli?:)

meg ez a vénlány ez egy régi kifejezés asszem

nem érzek magamban ilyesmit, nem vagyok klisés

2018. okt. 4. 10:25
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Jo helyen kédezed...Itt mindenki vénasszoy szerintük 25 felett.Örüljön ha kell egt 50 éves fogatlan csoro alkesz munkásnak...30 felett pedig induljon el laposkúszásban a temetö felé
2018. okt. 4. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%

A vénlányt arra szokták mondni akinek 30-ba még nem volt kapcsolata.

De ha felmész társkeretre biztos találsz v kit.

És fogadj meg egy tanácsot hazud azt h volt 2 barátod.


Ha megtudják h 30+-os szűz vagy hülyének fognak nézni.

(Ez egyébként a pasikra is érvényes.)

2018. okt. 4. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
60%
Pasizz
2018. okt. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!