Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz olyan nő, aki elfogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan nő, aki elfogadja azt, hogy még nem volt párkapcsolatom és ragaszkodom az elveimhez?

Figyelt kérdés

2015 óta komolyabban belefogtam a társkeresésbe. Egyik társkeresőn elő fizettem, mai napig elő vagyok fizetve mellé tinderezgetni is szoktam és próbáltam a rapidrandit és eddig semmi sikerem nem volt.

Csak első randiig jutottam el, mert egyik nő se volt nekem szimpatikus, képeken még valahogy szimpatizáltam velük, de élőben semmilyen vonzalmat nem éreztem. Legutóbbi lánnyal szeptemberben találkoztam, jól éreztem magam vele, de hiányzott belőle az a plusz amit keresek, hogy szívesen megöleljem, megcsókoljam, pedig nem volt csúnya se. Viszont azok a lányok akik igazán tetszenének vagy abbamarad a beszélgetés és találkozóig se fogok eljutni vagy egyáltalán nem válaszolnak. Nem is olyan rég írtam egy olyan lányra aki tökre tetszene, de nem méltat arra, hogy válaszoljon. Voltak olyan lányok akiknek nagyon tetszettem, de velük találkozni se szerettem volna, mert neten se vonzottak. Egyszer kétszer próbáltam lejjebb adni, és adtam esélyt olyan lányoknak akiknek tetszettem, de nem jött össze.


Ragaszkodok ahhoz az elvemhez, hogy olyan lányt szeretnék magam mellé, aki mind kívül mind belül tetszik nekem. Küllemre már több típusú nő is tetszett vékonyabbak és teltebbek is.

Viszont már abban a korban vagyok, ahol már gyereket szoktak tervezni, eljegyzik egymást és emiatt elég fura, hogy még nem volt egy kapcsolatom se pedig teszek azért, hogy legyen. Persze lehet mondani, hogy menjek el élőben ismerkedni, de csak egy barátom van, akivel szeretek elleni és vele se találkozok sűrűn. A másik sajnos nem élünk egy közösségi kollektív társadalomban ahol könnyebben lehetne ismerkedni. Egyedül nem szeretek eljárni, mert azt érzem, hogy magamra vagyok utalva és nincs igazi közösség itt. Nem szeretem egész nap otthon ülni, szeretek eljárni, de csak, ha van kivel és ezért is keresem a páromat.


Néha aggódom azon, hogyha végre egyszer találni fogok egy olyan lányt, akivel végre meg van a közös szimpátia, akkor mit fog szólni ahhoz, hogy még csókig se jutottam el. Néha megfordult a fejemben a prostizás, de mindig az lett a vége, hogy megundorodtam az egésztől.


2018. nov. 10. 20:48
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
78%

Nézd, a párkapcsolatot is tanulni kell. Ha az "igazira" vársz, akkor jó eséllyel el fogod szúrni. Vannak dolgok, amiket egyszerűen csak párkapcsolatban lehet megtanulni, "begyakorolni" és itt nem csak a szexre gondolok.

A legritkább esetben marad élete végéig az első párkapcsolatában az ember. A ritka kivételeknél pedig legtöbbször mindkét félnek az első kapcsolata volt.

Ne várj a nagy őre. Használj ki minden alkalmat, amit csak tudsz. Sokszor elsőre nem is tud úgy bemutatkozni senki, amilyen valójában. Az a "plusz" pedig legtöbbször csak a hollywood-i romantikus filmekben létezik. Aztán majd idővel úgyis kiderül kiből lesz életed párja.

2018. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
52%

Normális embernek még a prostik se jutnának az eszébe,szóval te nyilván nem vagy normális.

Csodálom ha nem volt senkid ennyi ésszel.

2018. nov. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
#1 Nem az igazira várok én csak olyan lányt keresek akivel lesz kölcsönösség. Azzal nem értek egyet, hogy tanulni kéne ezt. Miért kéne tanulni? Egy normális párkapcsolat olyan, mint egy jó barátság és nem olyan, mint egy szakma amit ki kéne tanulni. Ebbe semmi eget rengető nincs. A plusznál nem gagyi hollywoodi klisékre gondolok, hanem arra, hogy tudjak hozzá vonzódni, ha nincs plusz akkor nem tartom vonzónak.
2018. nov. 10. 22:49
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

De, a barátságot is tanulni kell. Csak azt már megtanultad oviban, észre sem vetted, mert kisgyerek voltál. Aztán később a suliban meg gyakoroltad. Rutint szereztél, ezért tűnik most természetesnek. Tulajdonképpen ezt hívják szocializációnak.

Majd ha egyszer (végre) lesz párkapcsolatod, akkor rájössz majd, hogy mennyi mindent meg kell(ett volna) tanulnod. Remélem nem szakítás után, utólag jössz rá...

2018. nov. 11. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
De, a vonzódás témája is pont a hollywoodi agymosás eredménye. Minden azonnal kell. A legtöbb esetben a vonzódás nem azonnal alakul ki, hanem ahogy megismered. Ezek a tartós kapcsolatok ismérvei. A szerelem első látásra, meg a rózsaszín köd, meg hogy "van kémia" nagyon szép dolgok, csak éppen ahogy jönnek, úgy el is tűnnek hamar és akkor a legtöbb esetben marad a kiüresedés.
2018. nov. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

Ha találkozok egy lánnyak, aki nem tetszik annak mi köze a hollywoodi kliséknek? Csak annyi az egész, hogy egyszerűen nem tetszik a másik és hiába hagynék időt ennek később se tetszene meg max barátilag. Próbálkoztam barátkozni velük azt meg nem akarták. Viszont a párkapcsolat az számomra barátság is csak testi vonzalommal van fűszerezve.

Mivel van egy jó barátom akinek élvezem a társaságát és tudom milyen egy jó barátság ezért nem tudom pontosan mire gondolsz a tanulás alatt. Az együttélés gondolom nem nagy kunszt, ha szeretem a másikat akkor komprumisszumokra is képes lennék.

2018. nov. 11. 06:28
 7/23 anonim ***** válasza:
77%
Majd rájössz.
2018. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám ezeket a netes vackokat, jórészt csak szexpartnerkeresőnek jó.

Sokkal nagyobb eséllyel lehet közösségben ismerkedni. És nem, nem arra gondolok, hogy egy rendezvényen leszólítasz lányokat. Hanem arra, hogy valami hobbi, elfoglaltság vagy munkához köthető közösségbe jársz el, ahol barátkozol hozzád hasonló emberekkel és esetleg találkozhatsz olyannal, akivel komolyan tudsz tervezni.

Én a zenekarban tapasztaltam ezt, 50 fős zenekarban több olyan ma már házaspár van, akik itt ismerkedtek meg. De gondolom más hasonló közösségekre is igaz lehet ez.

2018. nov. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Azt hiszed egy pérkapcsolat együtt éléssel olyan hű de egyszerű. 23 éves vagyok és én is azt mondom hogy nehéz. Te hiába vagy hajlandó a megbeszélni a dolgokat és kompromisszumot kötni ha az párod erre magasról tojik vagy ígérget mindent ezt azt be fogja tartani aztán még sem. Nem olyan egyszerű egy harmónikus párkapcsolatot fent tartani. Nyílván az elején ezzel nincs baj üert nagy a rózsaszín köd meg stb de majd rájössz ha lesz valakid. A barátság extrával teljesen más dolog mint amikor szerelemből jössz össze valakivel. De csak egy kép alapján ami a társkeresőkön van nem fogsz vonzódni senkihez. Beszélgetés kell hogy elkezd megismerni és akkor alakul ki. Pl én megismertem egy pasit eleinte azt gondoltam hú hát ő nekem cseppet sem jön be. Nem tudtam elképzelni vele se a csókot se a szexet. Aztán most meg teljesen odáig vagyok érte minden téren. Vannak hibái oké kinek nincsenek. De azt akarom mondani hogy nem biztos hogy azzal a csajjal mész valamire akinek tetszik a képe amit a netre produkált közben meg lehet nem is úgy néz ki.
2018. nov. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Próbáltam ezt amit írsz, de eddig nem jöttek be nekem ezek. Amikor egyedül vagyok ismeretlen emberek között mindig elkap a szorongás és ilyenkor elég rossz hangulatom lesz. Nekem az a bajom, hogy nincs igazán közösség ebben az országban, az lenne igazán jó, hogyha mindenki barátságos lenne hozzám és szóba elegyednénk. Nem szoktátok ezt az idegen érzést érezni mikor emberek közelébe vagytok? Mintha nem lennének közösség részei, hanem ellenének szigetelve? Amikor a barátommal vagyok akkor sokkal felszabadultabb vagyok, mert van mellettem valaki akinek szeretem a társaságát és nőben is ezt keresem, aki nem csak a társam, de a barátom is.
2018. nov. 16. 14:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!