Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lesz olyan nő, aki elfogadja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz olyan nő, aki elfogadja azt, hogy még nem volt párkapcsolatom és ragaszkodom az elveimhez?

Figyelt kérdés

2015 óta komolyabban belefogtam a társkeresésbe. Egyik társkeresőn elő fizettem, mai napig elő vagyok fizetve mellé tinderezgetni is szoktam és próbáltam a rapidrandit és eddig semmi sikerem nem volt.

Csak első randiig jutottam el, mert egyik nő se volt nekem szimpatikus, képeken még valahogy szimpatizáltam velük, de élőben semmilyen vonzalmat nem éreztem. Legutóbbi lánnyal szeptemberben találkoztam, jól éreztem magam vele, de hiányzott belőle az a plusz amit keresek, hogy szívesen megöleljem, megcsókoljam, pedig nem volt csúnya se. Viszont azok a lányok akik igazán tetszenének vagy abbamarad a beszélgetés és találkozóig se fogok eljutni vagy egyáltalán nem válaszolnak. Nem is olyan rég írtam egy olyan lányra aki tökre tetszene, de nem méltat arra, hogy válaszoljon. Voltak olyan lányok akiknek nagyon tetszettem, de velük találkozni se szerettem volna, mert neten se vonzottak. Egyszer kétszer próbáltam lejjebb adni, és adtam esélyt olyan lányoknak akiknek tetszettem, de nem jött össze.


Ragaszkodok ahhoz az elvemhez, hogy olyan lányt szeretnék magam mellé, aki mind kívül mind belül tetszik nekem. Küllemre már több típusú nő is tetszett vékonyabbak és teltebbek is.

Viszont már abban a korban vagyok, ahol már gyereket szoktak tervezni, eljegyzik egymást és emiatt elég fura, hogy még nem volt egy kapcsolatom se pedig teszek azért, hogy legyen. Persze lehet mondani, hogy menjek el élőben ismerkedni, de csak egy barátom van, akivel szeretek elleni és vele se találkozok sűrűn. A másik sajnos nem élünk egy közösségi kollektív társadalomban ahol könnyebben lehetne ismerkedni. Egyedül nem szeretek eljárni, mert azt érzem, hogy magamra vagyok utalva és nincs igazi közösség itt. Nem szeretem egész nap otthon ülni, szeretek eljárni, de csak, ha van kivel és ezért is keresem a páromat.


Néha aggódom azon, hogyha végre egyszer találni fogok egy olyan lányt, akivel végre meg van a közös szimpátia, akkor mit fog szólni ahhoz, hogy még csókig se jutottam el. Néha megfordult a fejemben a prostizás, de mindig az lett a vége, hogy megundorodtam az egésztől.


2018. nov. 10. 20:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

#6: "Az együttélés gondolom nem nagy kunszt, ha szeretem a másikat akkor komprumisszumokra is képes lennék."


Hajjajjaj!!!

Hogy te mekkora tévedésben vagy!

Az együttélés MESSZE NEHEZEBB, mint elérni, hogy beléd szeressen egy nő! Márpedig neked még ez se sikerült soha.


Kissé csodálkozom, hogy itt a gyakorin mennyi olyan férfi és nő van, akik vélhetőleg már 30 körüliek/fölöttiek, de a párkapcsolatokról, együttélésről ennyire lila elképzeléseik vannak.

2018. nov. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
71%

Az ilyen gyerekes és nem normális elképzelések miatt vannak sokan egyedül. Én szeretem az embereket, szeretek velük beszélgetni és nem érzem magam köztük egyedül. Ha te többnek érzed magad másoknál, akkor veled van a hiba, mert szerintem te másokat lenézel és nem is vagy hajlandó megismerni, csak mert nem stimmel az általad kitalált feltételeknek. Nevetséges.

Mivel ismerek személyesen ilyen embert, ezért sajnálni sem tudlak. Egyedül fogsz maradni, a saját egod fog végezni veled. Szerintem minden ember érdekes és megesett már, hogy volt, aki elsőre nem volt szimpatikus, mégis pár hét ismeretség után már nem akartam nélküle élni. De te tudod, vagy ragaszkodsz egy merev elképzeléshez, ami ráadásul nem is tapasztalaton alapul vagy rugalmas leszel.

2018. nov. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Jó nem tehetek arról, hogy ti a másikra nem tekintetek barátként. Azt keresem aki a barátom is ezt miért ilyen nehéz felfogni? Nem egy elvárásokkal teli érdekkapcsolatot keresek. Nincs nagy egom csak nehezen ismerkedek és egyedül nem érzem jól magam embereket közt, mivel nincs rendes szociális háló. Ha barátságosabb közösség lenne akkor te se itélkeznél felettem kedves utolsó.
2018. nov. 16. 15:52
 14/23 A kérdező kommentje:
Meg, ha minden ember érdekes akkor miért van az, hogy a nekem tetsző nők sokasága válaszra se méltat neten?
2018. nov. 16. 15:56
 15/23 anonim ***** válasza:
56%
Az, hogy lenézel másokat nem ítélkezés, hanem tény. Nem érted azokat a nőket, akik válaszra sem méltatnak, és azért, mert annyira nagyra becsülöd magadat, hogy azt tekinted nagy kegynek, hogy valakinek írsz egy levelet és fogalmad sincs, hogy más miért nem értékeli ezt a hatalmas kiváltságot. Legalábbis te így látod.
2018. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Az előbbi válaszodban azt írtad, hogy minden ember értékes. Ha tényleg így gondolod akkor miért nem ír vissza némelyik csaj, hogy megismerje az értékeimet? Érted ezt nem nagyképűségből írom csak, ha értékesnek gondoljuk az embereket, akkor beszélgetni kell velük. Én is ezt teszem. Még, ha képekről se tetszik az a nő, de jófejnek tartom szívesen beszélgetek vele. Csak mint írtam sajnos, ha nem tartom vonzónak akkor csak sima barátként tudok rátekinteni, de szívesen barátkozok is. Próbáltam már nekem nem tetszőhöz vonzódni nem ment. Ezért is nagyképű vagyok?

Azért az szép, hogy ismeretlenül le nagyképűzöl, mikor nem is ismersz engem csak a problémáimat írtam le. Attól miért lennék nagyképű, ha szeretnék valakivel boldog lenni, mellette ébredni reggelente és szeretni, szeretve lenni? Azért lennék nagyképű, mert nem jön be mindenki? Én se mondok rólad semmi előítéletet, mert nem ismerlek. Ezeket az ítélkezéseket nem szeretem senkibe se és úgy érzem ezt nem érdemlem meg.

2018. nov. 16. 17:56
 17/23 anonim ***** válasza:

Hagyd kérdező, úgy is ki fogják forgatni a szavaidat.

Én egyetértek veled...

32/F

2018. nov. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
71%
Látom az értő olvasás sem az erősséged. NEKEM értékes minden ember, ezért nem érzem magam egyedül közöttük, mert veszem a fáradságot és kommunikálok. Ezzel szemben te egyértelműen beképzelt vagy, olvasd csak vissza magad. Plusz még úgy gondolod, hogy csak a te elvárásaid számítanak, mi az hogy a kiszemelt személyek válaszra sem méltatnak??? Még a küzdelem sem jutott eszedbe, csak az számít neked, hogy a kitalált értékrendnek megfeleljen. Mondom, az egod miatt maradsz egyedül. Az ismerősöm is magányos, pedig már az 50 felé közelít. De hát nektek annyira fontos az elvárásotok a másik felé....
2018. nov. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

#18 Tudod mit várok el? Vonzódhassak hozzá, élvezzem a társaságát és legyen emberséges. Röviden ennyit! Nem várok el olyan dolgokat, minthogy tudjon jól főzni és azt se, hogy legyenek diplomái az se érdekel mennyi a fizetése. Nincsenek érdek elvárásaim.

Ha nem tudsz normálisan, emberségesen válaszolni akkor légyszi húz el innen! Nem vagyok kíváncsi egy előítéletes troll válaszára sem.

2018. nov. 16. 18:59
 20/23 anonim ***** válasza:
Meg van már a közös szimpátia?
2018. nov. 17. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!