Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Hol is kezdjem? Van egy lány az egyetemről aki nagyon tetszik nekem, már az elején bepróbálkoztam nála amikor megláttam, de leszerelt a "van barátom" dumával. Volt egy koleszos buli, ahol élő rock n roll játszottak és felkértem táncolni, és nagyon jól éreztünk magunkat(régebben elég sokféle táncot tanultam, boggie-t, lindy-t, WCS-t). Szóval vége lett a bulinak és kereste a társaságom, kérdezte hogy nem kísérem-e haza? Meglepett a kérdés, de dacból visszaszóltam, hogy a barátja biztosan nem örülne neki és elköszöntem. Eltelt 2 hét és újra volt táncos buli azon a helyen, rám írt FB, hogy van-e kedvem lemenni vele táncolni. Természetesen válaszoltam és annyit írtam neki, hogy lehet hogy lenézek, de nem ígérek semmit. Végül lementem, de nem egyedül hanem egy másik párral (ez egy dupla randi szerűség volt) de azzal a lánnyal sajnos nagyon nem volt meg az összhang. Szóval este odamentem köszönni és egyszer táncoltunk is, de javarészt a másik lánnyal beszélgettem. Következő nap rám írt, hogy ki volt az lány velem? Annyit válaszoltam, hogy semmi komoly, többet nem fogunk találkozni. Megint eltelt egy hét és megint megkeresett egy programmal, pedrofon koncert lenne kedvem vele menni? Igent mondtam, elmentünk és szuper jól éreztem magam, hazakísértem, és a végén egy csókkal búcsúzott el. Direkt nem kérdeztem semmit a pasijáról(akit látásból ismerek), gondoltam szakítottak egymással, nem feszegetem a témát. Következő nap a legjobb haverommal beszélgetek a büfénél, mondom mi történt a hétvégén és értetlen arccal mondja nekem, hogy ő ismeri a csajt és a pasiját is és ma is látta őket smárolni a kampusz előtt. Mondom ez szuper, akkor nem változott semmi, csak kihasznál engem. Ma rám írt, mert megint lenne egy program ahova velem akar elmenni, szintén táncos rendezvény. Szeretnék vele együtt lenni, de nagyon b...a a csőrömet, hogy mindezt a pasija mellett csinálja?!! Vagy esetleg ő is tud arról, hogy mással eljár szórakozni?

2018. nov. 6. 23:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem szereti a pasijat mar szerelembol, de valamiert vele van (egyutt laknak, vagy penzes).
2018. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Dugd meg, aztán hagyd ott. Erről szólnak az egyetemi évek.
2018. nov. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elotted nem sokkal irtak ki ezt a kerdest: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..


Csak ne csodalkozz, ha igy jarsz te is.

2018. nov. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos ilyen emberrel én a helyedben nem szeretnék együtt lenni!


Ha nem boldog, szakítson!


Szakítottam én is úgy, hogy még szerelmes voltam, de boldogtalanná tett egy kapcsolat. Szar volt, de megtettem, és sokkal jobban jártam.


Én elmondanám neki, hogy azt hittem, hogy a barátjával már szakítottak, ezért voltak a közös programok és a csók. Nagyon bánt, hogy mégsem ez az igazság, és bár igencsak jól éreztem veled magam, ha kapcsolatról van szó, akkor második (vagy ki tudja hanyadik) nem szeretnék lenni senki háremében, hiszen én annál sokkal többet érek, minthogy így megalázzanak.

Semmi értelme többször találkozni, mert ezek után képtelen lennék benne megbízni (mellettem vajon hány pasid lenne, ha éppen összeveszünk???).


Remélem, hogymeg fogod tudni ezt csinálni, hátha tanul belőle az a luvnya, nem mellesleg később baromi büszke lehetsz magadra, hogy nem mentél bele ilyen erkölcsi fertőbe, ez önbizalmat és tartást ad, aminek segítségével bőven fogsz találni tisztességes, jóravaló lànyt is magad mellé, ehelyett a talonban tartó, másokat lebegtető idióta helyett.

2018. nov. 7. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az igazi probléma az, hogy bár voltak randijaim más lányokkal de azok mind felejtősek voltak. Jól érzem magam a társaságában és boldog vagyok. Persze jó lenne ha ennél több is összejönne, de ez is több mint a semmi. A haverom azt mondta, hogy ha el tudom fogadni hogy csak szabadidőpartnerként tart akkor folytassam és mint nőt engedjem el, én is arra használjam amennyit éppen megenged.

Nem tudom hogy erre képes vagyok-e, mert mellette nehezen tudok más nőre koncentrálni. Haverom szerint a megoldás nem kell a két nőt közös társaságba vinni és kész.

2018. nov. 7. 10:41
 6/6 A kérdező kommentje:

3 hozzászólásra reagálva

Az eset azért nem teljesen ugyanaz, mert ez a lány a közeledésemre negatívan reagált, és szerintem most is így lenne ha nem tudnék táncolni. Tudom, hogy emiatt keresi a társaságom, mert a pasija gondolom nem hajlandó ilyen helyekre elkísérni pedig lenne rá igénye. Amikor megcsókolt nem is értettem az egészet, illetve mégis, mert miközben hazakísértem folyamatosan belém karolt és beszélgettünk. Amikor rákérdezett a másik lányra akkor sem volt ingerült, nem volt féltékeny, legalábbis nem mutatta ki.

Én szándékosan nem keresem a társaságát, nem telefonálok, nem írok neki, lehet hogy azzal keltettem fel az érdeklődését hogy nem nyomulok. Úgy is búcsúztam el tőle, hogy ha szeretne valamit jelentkezzen.

2018. nov. 7. 10:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!