Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem néz ki jól (és pénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem néz ki jól (és pénze sincs sok), annak maradnak a kövérebb, illetve gyerekes vagy 40 feletti nők?

Figyelt kérdés
Gondoltam leszek vicces, talán úgy menni fog. Állítólag a vicces pasik is sikeresek.
ma 16:43
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Igen
ma 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
5%
Többnyire igen. Láttam már néhány 40-es egyedülálló anyukát, jóképű, jómódú férfiakkal, de ezek sose tartottak sokáig, mert ezek a csávók mindig találtak valaki mást.
ma 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Miből gondolod, hogy nekik kell?
ma 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekem 40 felett csak fiatal, jóképű hapsi kell.
ma 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
67%
Nem az a baj hogy valaki nem született jóképűnek vagy nincs sok pénze,hanem ez a krva himsoviniszta kategórizalas a nők fele. Úgy fogalmaztok emberi lényekről,mintha Lamborghini helyett csak trabantot tudnátok megvenni. Ezzel a hozzáállással a kövér 40 feletti gyerekes nők se titeket fognak valasztani,hisz ki akarja hogy csak beérjék vele?
ma 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Miből gondolod, hogy ezeknek a nőknek kell egy rusnya pasas?
ma 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Nem, a 40 feletti gyerektelen nők külön kategória a társkeresésben, náluk eleve nagyon magasan van a léc.

Az egyedülálló anyukák az egyedülálló apukákkal vannak leginkább, a kövérebb nők pedig azokkal a férfiakkal, akik teljesen normálisak, és őket találják vonzónak.

A vicces pasik sikeresek, de a bohócok nem.

ma 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te lehetsz előnytelen külsejű és életű, de a nő nem?
ma 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
40 éves gyerektelen nő vagyok. Semmi esélyed nem lenne nálam.
ma 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A kövér és 40 felettiek maradnak neked, nem pedig a vagy...
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!