Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők tényleg van hogy inkább...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők tényleg van hogy inkább szinglik maradnak mert "kevésnek" érzik magukat egy férfihez?

Figyelt kérdés

Megismerkedtem egy nagyon aranyos, vonzó 25 éves nővel, és kontaktot cseréltünk, de végül nem lett randizás mert 3x is lemondta, szóval hagytam a dolgot inkább.


Barátnőjével beszélgettem egyszer később és kérdeztem esetleg tudja mi volt a helyzet.


Én másik pasira tippeltem.


Erre kiderült hogy mivel én kifejezetten izmos, sportos testalkatú vagyok, ő pedig molett lány, ezért őt ez zavarta. Hogy azt hitte ő majd nem fog nekem megfelelni mert hogy ő nem fitness-es lány.


Pedig nagyon vonzó nőnek látom, ha most csak külsőről beszélünk,kifejezetten nagyon erotikus, szexi a testalkata.


Szóval megdöbbentett hogy ezért nem jött el randira. Ha igaz.



aug. 23. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
24%
Vagy mert kalandoznának inkább.
aug. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Kedves férfitárs! Nem akarlak elkeseríteni, de szerintem ilyen nem létezik. Most gondolj bele fordított helyzetben, rajtad van felesleges súly és a csaj 10/10. Randira hívott valamilyen tulajdonságod miatt... Te kioffolnád, mert azt gondolnád, hogy nem vagy elég jó hozzá? ugye hogy nem... Nem nem a leányzót egy nálad is nagyobb chad kúrta meg és lehet most is reszeli. Ez egy lehetséges forgatókönyv, és nem először fordulna elő ilyen
aug. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
69%
De igenis létezik, pont emiatt utasítottam el én is izmos, csinos férfit két éve, tudtam, hogy ruha nélkül nem ütöm meg azt a mércét amit ő megkaphat. Nőként nagyon csúnyán lehet sérülni lelkileg ha a partner bánt a tested miatt. :(
aug. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!