Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki nem néz ki jól (és pénze...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki nem néz ki jól (és pénze sincs sok), annak maradnak a kövérebb, illetve gyerekes vagy 40 feletti nők?

Figyelt kérdés
Gondoltam leszek vicces, talán úgy menni fog. Állítólag a vicces pasik is sikeresek.
tegnap 16:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
70%
Kövér, 40 feletti, egyedülálló 2 gyermekes nő vagyok, de ezzel a hozzáállásoddal még nekem sem kellenél.
tegnap 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
64%

Vagy még azok se.

Engem olyan nők jelölnek, hogy sírva fakadok és minden nap órákat agyalok és nézem magam a tükörbe hogy tényleg ennyire ronda alja ember vagyok ?

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
68%

Fúúú drága kérdező, ma is sikerül hergelni a népet :)

Én az általad vázolt csapat egy duplahednikepes tagja vagyok, 40 feletti is és még gyerekem is van, de képzeld, nem kezdenék veled.

Én nem tudom, miből szűrögetitek itt le unalmatokban, hogy tárt karokkal fogadnék pl én is ilyen egybites gondolkodású, buta, csóró, előítéletes arcot, csak mert 1984 előtt születtem…

Az, hogy a korosztályomban az emberek többségének gyereke van, tökéletesen normális, akkor is, ha sikertelen huszonévesként ez felfoghatatlan, ahogyan az is tény, hogy ugyancsak a korosztályomban az emberek döntő többsége vagy házas, ezáltal jó eséllyel nem nézeget félre vagy elvált- majdnem egyenlő arányban.

Szóval 40 felett etekintetben átlagosnak is mondhatom magam.

Az anyagiakat meg ne keverjük ide, de ha már… tudod tökéletesen biztos vagyok abban, hogy nincs az a szexuális teljesítmény vagy zsenge kor, amit be tudnék számítani kényszerűen abba, hogy te a korodra való hivatkozással méltóztass megd..gni nagy ímmel ámmal és betedd a hátsódat az ingatlanomba.. a konyhától összef..snád magad, a hálóig nem jutnál :D


..le kéne jönni a poreszről, mert irreális a gondolkodásod, hogy majd a megvénült 40-es unatkozó, gazdag szexi háziasszonyhoz becuccolsz.

Menj már kérlek tanulni valamit, mert még nekem is megy, pedig nekem már sírt ásni kéne meg eltartásit kötni veled, tudjuk :D

tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
53%

Nincs összefüggés, ha olyan a platform, akkor az jelöl, aki csak akar.

Ha férfiak jelölnének, akkor azon agyalnál, hogy bzi-e vagy?

tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Egyébként nem vagyok olyan ronda. Inkább átlagos. Csóró sem. Az is inkabb átlag. Elhizva sem vagyok.


Ennek ellenére olyanok akadnak akiket írtam.

tegnap 20:30
 16/16 anonim ***** válasza:
12,engem ők se,senki
tegnap 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!