Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi volt a legnevetségesebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnevetségesebb lekoptatós duma?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy megvolt a randi, ami jól sikerült, de az illető közben meggondolta magát, de nem volt benne elég gerinc, hogy ezt megmondja hanem kitalált vmi béna kifogást, amiről egyértelmű volt, hogy kamu. Pl hirtelen eszébe jutott, hogy tanulnia kell a nyelvvizsgára, ezért nincs ideje rád vagy ilyesmi.

tegnap 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
ami jól sikerült, ....nna itt van a kutya elásva... azokkal szemben kell a kamu duma akiket a valóság nem nagyon zavartat xd nem,krvara nem sikerült jól az a randi, csak gondolom a csaj máshogy nem tud belőle kilépni a nélkül hogy ne kapjon agresszív erőszakos valaszt
tegnap 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
11%

"Én nem beszél magyar"


Semmi, csak röhögés.


Egy nagy saller az izomkolosszus barátjától. ("Ütős vicc!")

tegnap 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Hányszor mondjam még, hogy az anyád vagyok?


Üdv Alabamából!

tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
39%

Megosztom veletek életem egyik legnagyobb titkát. 😄


Exem így szakított velem, szó szerint másolom a szavait:


"Igen (...), tényleg simán itt hagylak és örülök is neki.. sajnálom, én mostmár egyre lejjebb kerülök, fáj nekem is, de nem kell elhinned. Talán így jobb is. Szia"


Csupa ellentmondás az egész, szánalmas!

tegnap 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Túl messze laksz.
tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
35%

Nekem 3 kedvencem van.

Az örök (ökör) klasszikus: „Még nem állok készen egy új kapcsolatra.”

Az Arisztotelészi paradoxon: „Bocsi, hogy csak most mondom, de nemrég megismerkedtem valakivel.”

És a Miss Logic: „Rendes, kedves, jóképű srác vagy, de meggondoltam magam.”

Egy ilyen után meg egyes nők hogy csodálkoznak, ha nem mindenki hagyja szó nélkül az effajta időpocsékolást. De persze az már milyen csúnya gonosz agresszív dolog a férfi részéről, mert hát a nő ezt kikéri magának… 🥹

tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
mégsem sikerült olyan jól az a randi
tegnap 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
45%

Én egyszer randiztam egy csajjal tinderről. Következő alkalom már a lakásán volt, vacsorával, borral, ágyjelenettel. Nem volt nagy tűzijáték, elég béna voltam.


Egy nap múlva írt, hogy végiggondolta ezt az egészet, és még mindog nincs túl az előző szerelmén.


Gondoltam korrektül megmondta, ne hülyítsük egymást. Törölte a matchet, és másnap a nagy jobbra-balrahúzogatás közben már fel is dobta újra a tinder, mint opciót.


Ilyen elegánsan lebukni egy primitív hazugsággal ritkán lehet.

tegnap 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!