Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ismerkedős duma társkeresőn, amitől falnak mész?

Figyelt kérdés
Nekem mikor vadidegen ember rám ír, hogy szia, mizu? …. Még is mi lenne. Az ilyen embereknél azt is megfigyeltem, hogy az egész beszélgetés utána ugyanilyen értelmetlen.

2023. dec. 13. 22:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
96%
A sablon körüzenet amiben leírja, mit csinálna velem (meg a többi címzettel) az ágyban. Hát nemhogy nem izgat fel, de a hüvelyizmaim szépen csukódnak szorosan össze és émelyeg a gyomrom. Nem tudom mit gondolnak, kinek jön ez be.
2023. dec. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
89%

Szia, akarsz ismerkedni?

Mikor matcheltünk egy randi appon. Nem, nem azért vagyok itt és húztalak jobbra mert nem akarok ismerkedni. (Mondjuk nekem a szia mizuval nincs gondom, én se vagyok jó beszélgetés indító)

2023. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok: ja meg a random ódák amiket 20 sorban elír és csak copy pasteli minden csajnak
2023. dec. 13. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
89%
A szia, mizu nekem se baj. Inkább a szexuális rész, vagy, hogy helytelenül ír.
2023. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
91%

Első üzenetkênt a "Szép estét, milyen napod volt?" Erre mit lehet írni...? Kiizzadok valami normális választ. Erre ő: Az jó. Vagy: Értem.

Oké, és most? Ő várja, hogy válaszoljak, de erre nem fogok. Ennyi, három sorban kinulláztuk egymást.


A második helyen a "Mit keresel?". Mit gondolsz, b+, étolajat féláron?


Harmadik helyezett: mikor tök átlagos pasival van match, és elkezdi kierőltetni, hogy "tetszek neked?". "Ennyire bejövök?"

Erre mit lehet írni? Az őszintét? Nem, nem tetszel, de legalább itt laksz a közelben, nem 300 km+, gondolod adok egy esêlyt, hátha csak nem vagy fotogén.


Meg a szex emlegetése bármilyen formában. Elvileg komoly kapcsolatot keres, de nem rólam kérdez, hanem hogy szeretek-e csókolózni. Wtf? Ez fogja eldönteni?


Amitől instant falnak megyek: már a beszélgetés alatt kiderül viszonylag gyorsan, hogy nem egymást keressük. Korrektül le is írom. Erre megy a hiszti, hogy de, pont összeillünk, az ellentétek vonzzák egymást, adjuk egy esélyt, de akkor is minimum egy randit akar. Könyörgöm: minek? Felesleges.

2023. dec. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Jajj. Ez most komoly? 8 éve nem társkeresőztem, de ez a hülye "értem"-ezés még mindig megy? :D
2023. dec. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

"Mielőtt belekezdenénk egy hosszú levelezésbe, inkább találkozzunk valahol személyesen"🤣


"Mik a vágyaid?" "Mi indít be?"


"Ne is húzzuk az időt, átugrom egy órára"

2023. dec. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
92%

Szia baba , naon teccel. ..

Szereted az autókat?

Mikor sekseltél utoljára?


Én komoly kapcsolatot keresek...de az előző barátnőmet véletlenül megcsaltam, az ő hibája volt.Ugye te hűséges típus vagy?


Te miért nézel így ki? Sokat eszel? Szereted az édességet?


Ugye te nem akarsz gyereket?


❌❌❌❌

2023. dec. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Detto. Ugyan ez.
2023. dec. 14. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
A "szia cica, van gazdád?" már nem megy? Eljött az én időm, MUHAHAHA
2023. dec. 14. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!