Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az az ismerkedős duma társkeresőn, amitől falnak mész?

Figyelt kérdés
Nekem mikor vadidegen ember rám ír, hogy szia, mizu? …. Még is mi lenne. Az ilyen embereknél azt is megfigyeltem, hogy az egész beszélgetés utána ugyanilyen értelmetlen.

2023. dec. 13. 22:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

A szia mizusok azt várják hogy te témázz te irj ők meg csak reakciok. Nem egyszer próbáltam már ilyennel kommunikálni. Ami abbol áll hogy én teszek csak a csetbe.

Aztán másnap jóreggelt es enn,it ir.

Straoálom magam írok egy nagycsomot oda vissza cset lesz belole aztan másnap megint annyit ir hogy joreggelt.(megint én témázzak), ha nem írok egesz nap vagy héten se fog magátol többet írni. Ilyenkor már nem írok vissza vagy törlés.

2023. dec. 14. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
20%

minden nő arról panaszkodik h unalmas és sablonos minden...és írj újat írj valami mást...


De ilyen nincs.


Valamivel el kell indítani a beszélgetést.


KONKRÉT szöveget írjanak le a nők ,hogy mi tetszene nekik, ha egyáltalán tudják...mert semmi sem jó...


De azt tudom, hogy ha tetszel nekik tökmindegy milyen sablonos a dumád, az is jó, ha nem tetszel akkor pedig Shakespeare is lehetsz az sem számít.

2023. dec. 14. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

En annyit teszek csak bele amennyit a másik. Ha vki ramir hogy szia es ezzel kifújt. En is csak annyit írok hogy szia.


Es rendszerint ennyivel ki is halt az ismerkedés. Ilyenekkel nem is bánom.

2023. dec. 14. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
25%

Kíváncsi lennék, hogy ha megfordítanánk, akkor a nők fordított esetben milyen szöveggel témával kezdenének ami nem sablonos....


Kíváncsian várom a példákat...de úgy érzem csak leszavazást fogok kapni konkrét példákat nem...

2023. dec. 14. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
45%
Nem a duma számít. Ha jól néz ki a pasas, egy "szia, mizu"-tól is elolvadnak a nők. Ha nem néz ki jól, akkor meg úgysem lesz sikere, akármit ír.
2023. dec. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a véleményem, hogyha a két fél akarja, hogy kialakuljon egy beszélgetés, akkor ki is fog.

Magyarul: ha eléggé bejönnek egymásnak, akkor úgyis lesz valami.


Például (ha a férfi jól néz ki):

- Szia, mi újság? 🙂

- Most voltam vásárolni karácsonyra, ne tudd meg milyen tömeg van 😃 De legalább már nem kell vele foglalkoznom... nálad mizu? 😊



És ha a férfi nem jön be:

- Szia, mi újság? 🙂

- Semmi.

2023. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem tudom, #2-#3-ként én mondtam hogy semmi bajom a szia mizuval 💁 Én sem vagyok egy nagy ötletes ember.

De volt amikor rákérdeztek a biomból valamire, volt mikor nekem tűnt fel hogy egy pasi hasonlított egy színészre és azzal nyitottam, de alapvetően nem várok semmi olyat, amit én ne tennék meg, és az ütős nyitás sem az én erősségem.

2023. dec. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
22%

#2 azért, mert a legtöbben nem azért vannak ott.


Mindig, mikor megkérdeztem, hogy "mi járatban vagy itt?" az vokt a válasz, hogy: "nem tudom", "unatkozom és feljöttem egyet ide", "megnézem milyen egy ismerkedős app", "szétmentem a barátommal és gondoltam itt majd valaki meggallgat" stb.


Több mint fele nem ismerkedni van ott. Szóval nekem a nyitó kérdésem ez miatt sajnos az, hogy "mi járatban vagy itt?" és ha erre nem az a válasz, hogy "kapcsolatot/társat keresek" akkor kuka...

2023. dec. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%

Az indításhoz:

Pl nekem fel voltak sorolva a beszélt nyelvek az oldalon. Az egyik ilyen nyelven kaptam egy vicces beköszönést hozzátéve magyarul, hogy ha most beégette magát, az a google fordító hibája. Az egész nagyon jópofán, viccesen volt megfogalmazva. Nem volt túl sok, erőltetett, de kedves-és vette a fáradtságot, hogy elolvassa az adatlapom legalját is.

Jól sikerült, mert 12 éve a férjem:)

2023. dec. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!