Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit takar a jó duma?

Figyelt kérdés
Egy csomószor hallom/olvasom, hogy a csajozáshoz jó duma kell. De ez konkrétan mi?

jan. 28. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%

Tükör képpé változol, ez nagyon be szokott jönni én azt vettem észre.


A leg nyomibb gyerek is el tud így csábítani egy nőt. Csak hát eléggé simp magatartás.....

jan. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Minden nőnek mást jelent a jó duma.
jan. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
84%
Humor elég nyerő szokott lenni. De csak akkor, ha nem erőltetett. Az intelligencia is vonzó. Gyakorolt ezeket.
jan. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

#1

Ezt kifejtenéd légyszi?


#2

Ennek ellenére vannak férfiak, akik kb bármelyik nőt fel tudják szedni.

jan. 28. 12:01
 5/16 A kérdező kommentje:

#3

Ezek vannak, de ezek mellé szokták még a jó dumát is írni.

jan. 28. 12:04
 6/16 anonim ***** válasza:
Onismeret. Akkor nem mondanad, hogy van humorod meg intelligens vagy. Nem, nem az jo humor, amikor a haverjaiddal konnyesre nevetitek magatokat egy fingason. Akkor can jo humorod, ha az ellenkezo nem is megerositi ezt. Akkor viszont nem lenne csajozasi gondod.
jan. 28. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
38%
Nincs rossz duma csak kevés lóvé...
jan. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy ezt nehéz körbe írni.

Van olyan férfi akit én baromi jó dumásnak tartok, mert annyira egyezik, passzol a humorunk, szinte ha nem is akar vicces lenni akkor is jót röhögök.

Aztán van más nagy dumás ismerősöm akiért döglenek a nők, mert rajta is mindenhol mindenki nevet, olyan csipkelődős, jó fej, mindig tudja, mit kell épp beszólni ami persze még nem sértő.

Valahogy nem feszkóznak, nyomják a dumát. De ez sem áll jól mindenkinek van olyan férfi akitől irritáló, mert nincs jó dumája, mégis nyomja...

Valakinek vagy ilyen a természete vagy nem.

jan. 28. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 -Belthazor- ***** válasza:
Erre nincsenek sémák. Helyzet és emberismeret ,empátia kérdése hogy képes vagy e időben venni a lapot hogy mire vevő a lány.
jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

#6

Ne magadból indulj ki. Olyanon én sose tudtam nevetni. Mások szerint is olyan vagyok, mint, amit írtam, de te biztos jobban tudod.


#8

Ha döglenek utána a nők, akkor valamit jól csinál.


#9

Engem a beszéd része érdekel.

jan. 29. 09:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!