Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak közt van akit rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak közt van akit rengeteg nő imád, mint barátot, körülrajongják, de soha senki nem akar párkapcsolatot vele?

Figyelt kérdés

ma 14:31
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Ő baja ha azt hiszi, hogy a "jófejség" elég egy kapcsolathoz és reménykedik, hogy hátha valamelyik nő kifexik neki.
ma 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

# 1


általában akkor ez probléma?

ma 14:41
 3/6 anonim ***** válasza:
30%
Persze, hogy az ha arra vár vajon melyiket tudja meghúzni ahelyett, hogy ismerkedne lányokkal akiknél esélye lenne.
ma 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Na én ez az ember vagyok. Irtó jó szövegem van, nem véletlen dolgozom sales területén. Viszont én kövérnek tartom magam és emiatt kialakul bennem egy gátlásosság, amolyan előre feladom dolog, hiába kaptam már meg nem egyszer azt, hogy annyira nem vagyok kövér, hogy emiatt ne lehessen párkapcsolatom. Viszont bennem ez megvan berögződésként és egyszerűen nem tudom elengedni. Most 2 hónap alatt kicsit kevesebb mint 7 kilót fogytam és lementem 97-ről 90-re, szóval dolgozok rajta, de nálam ez a legnagyobb visszatartó tényező.
ma 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%
A nők? Akarhatnak, de hiába, ha a férfi nem viszonozza.
ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Van sok ilyen ember, mert van, aki csak barátnak-, munkatársnak-, lelki szemetesládának-, "lelkifröccs adományozónak" jó a másiknak.
ma 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!