Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 éve nem tetszett senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve nem tetszett senki, csalódott vagyok. Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

A környezetemben alig vannak fiúk. Még nem volt párkapcsolatom, pedig szeretnék. Azt hittem, majd egyetemen, de nem tetszett senki az elmúlt évben.


21/l



tegnap 15:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Hányas az arcod egy 10-es skálán? Miért nem jó a saját szinted, férfiban?
tegnap 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Nem hiszek ebben a szintes/számos hülyeségben.

Nem vagyok csúnya, voltam randin is, többször, de nem volt meg a vonzalom. Ezzel pedig nem tudok mit csinálni, ha nem tetszik valaki, akkor nem tetszik valaki. Nem kell mindenképp kapcsolat, csakhogy legyen.

tegnap 15:18
 3/16 anonim ***** válasza:
11%

"Nem hiszek ebben a szintes/számos hülyeségben."


Ezt pont azok a csajok szokták mondani, akik MAXIMUM átlag arcúak, de inkább átlag alattiak, de mégis a tökre jó pasi kell csak nekik. :D:D:D

tegnap 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és milyen a tökre jó pasi, azt meg tudod mondani?:D tényleg nem értem azokat az embereket, akik átlagot tudnak vonni az emberekből és az emberek ízléséből, és még egy tízes skálát is felállítanak, sőt még látatlanban is tökéletesen bele tudnak okoskodni mások életébe.:D
tegnap 15:25
 5/16 anonim ***** válasza:
30%
Nekem évente egy férfi tetszik átlagban (idén is egy, tavaly is egy), de én otthonról dolgozom, ritkán van olyan szituáció hogy idegen férfiakkal beszéljek.
tegnap 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
30%
+ megjegyzem volt magas kövér és alacsony kockahasú párom, én inkább karizmára és beszélőkére megyek, mintsem kifejezetten külsőre, de elég kevés nemtől függetlenül az olyan ember, aki tényleg érdekes és széleskörű érdeklődési köre van és hasonló morális kódja.
tegnap 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
#6 nekem sem a külső az elsődleges... A belső jobban számít, olyat keresek, akivel jól lehet beszélgetni.
tegnap 16:10
 8/16 anonim ***** válasza:
Menj el egy adonisz boltba vagy tartsál egy menő-macsó casting-ot. :D
tegnap 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
eddigi tapasztalataim alapján nem a klasszikus értelemben vett egy menő-macsóval/adonisszal fogok tudni jót beszélgetni...
tegnap 18:22
 10/16 anonim ***** válasza:

"1 éve nem tetszett senki, csalódott vagyok"


Csak túlzottan válogatós vagy.

Ha te nem tetszettél volna egy éve senkinek, na akkor lennél csak igazán csalódott!!

tegnap 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!