Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 1 éve nem tetszett senki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 éve nem tetszett senki, csalódott vagyok. Hol tudnék ismerkedni?

Figyelt kérdés

A környezetemben alig vannak fiúk. Még nem volt párkapcsolatom, pedig szeretnék. Azt hittem, majd egyetemen, de nem tetszett senki az elmúlt évben.


21/l



tegnap 15:02
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
#10 nem vagyok válogatós. Nem nagyon volt lehetőségem megismerni kb senkit, aki meg nem tetszett, azzal meg nem tudok mit kezdeni, nem fogok tudni hirtelen vonzalomra lobbanni iránta, mert most máshogy "válogatok".
tegnap 19:29
 12/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ráérsz még. válogass nyugodtan 20-30 évig. Legalább megkíméled a férfiakat. :))
tegnap 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
12 miért, te tudsz vonzalmat valaki iránt, aki iránt nem érzel?
tegnap 20:56
 14/16 anonim ***** válasza:
Persze, én sem tudok vonzódni azokhoz, akikhez te sem tudsz, mert férfi vagyok. :D
tegnap 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
#14 nem szorult túl sok ész a buksidba:))
tegnap 22:47
 16/16 anonim ***** válasza:
34%

Próbálkozz tovább... azért nő vagy, tehát neked működik a tinder, a társkeresők is, így nem hátrány az, ha konkrétan nincs fizikailag a környezetedben férfi. Tinderen csak válogagnod kell, dobd ki azokat, akik csak dufásra akarnak, és ennyi.


Az jó is, ha vannak randik... lesz majd olyan is, akit nem felejtesz el!

ma 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!