Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk ezek nagy elvàràsok?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki ahhoz méri, mi túlzó és mi nem, amit nyújtani tud, de a véleményetek szerint ezek túlzó elvárások ?


-Legyen önálló, azaz, ne haljon éhen anyuka nélkül, ne várja azt, hogy mindent az orra elé tegyen az ember. Az nem zavar, ha otthon lakik, DE legyen magánélete, az egy fedél alatt lakás ne csapjon át mamahotelbe. Felnôtt emberként viselkedjen és kezeljék is felnôttnek.


- Legyen intelligens és lehetôleg művelt. Nem akadémiai szintű beszélgetéseket várok, csak legyen minimális jàrtassága az engem érdeklô témàkban. Legyen érdeklôdô, kíváncsi.


-Legyen igényes. Legyen alap a napi 1-2 fürdés, hetente lábkörömvâgás (vicces, de nekem ez fontos, a hosszú körömtôl undorodom.) A szôr nem zavar. Éljen àtlagos/aktívabb életet- nem kell kigyúrtnak lennie, kb. 10 kg feleslegig nem zavar.


-Legyen udvarias. Nem nyálas pincsikutyát szeretnék, de nyissa ki az àsvànyvizes üveget, ha nekem nem megy, meg talán 2-3 havonta meglephetne egy szál virággal.


-Szexuálisan legyen nyitott. Sok dolog érdekel, ami két ember közt történhet. Ne rökönyödjön meg, ha az alap kettônél több pózt is kipróbálnék.


-Ne szóljon bele a munkámba (semmi extra, de a végzettségemmel sokkal jobban fizetôt is kaphatnék, de most váltani nem szeretnék,mert nekem elég a fizetés és még a munkát is szeretem.)


2018. nov. 2. 18:20
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
47%

Nem nagyok, ezeknek lazán megfelelek, sőtt...

De nem ettől fog működni, illetve oda vissza kell hogy stimmeljenek a dolgok. Mert lehet találsz valakit, de mondjuk neked van valami bibid ami miatt nem fogsz bejönni neki.

2018. nov. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:

29 leszek november 19-én.



Dexter :D

2018. nov. 2. 19:07
 23/30 anonim ***** válasza:
41%
Uh, idősebbnek gondoltalak! 6-al több vagyok.
2018. nov. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
75%
Némely kommenteket nekem fáj végigolvasni képzelem, hogy mit érezhet egy nő.
2018. nov. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
6%

Ne aggódj, a gyakori fröcsögőhadseregétől már ez is sok kérés, pedig ezek tényleg nagyjából alapdolgok. Csak azt nem tudom, hogy a fürdés vagy a műveltség akasztja-e ki őket jobban :D S hogy vajon miért nem szereti a büdös buta valójukat feltétel nélkül senki...


De hogy ne csak benyaljak: nagyon szép és jó, amikor valaki szerint csupán ennyi elvárása van, aztán hiába felelek meg ezeknek mind simán (nem csak én, hanem úgy bárki általánosságban), valamiért mégsem kapunk esélyt, és kiderül, hogy azért vannak ott más dolgok is a háttérben.. gyakran félrevezető, ha nem elég jó az önismeret.

2018. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
13%
#13 vagyok. Lóf aszt keresel te férfit kérdező. Már rég rám írtál volna. Valami pötsös troll lehetsz.
2018. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
32%
Nem.
2018. nov. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
57%
#26, ez nem társkereső, miért írjon rád?
2018. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
50%

Egyenjogúság esetén csak olyan várjunk el amit mi is nyújtani tudunk :)


ha a pasinak legyen kocsija, akkor nektek is kedves hölgyeim. És ne kelljen két utcát odébb menni kocsival csak mert hideg van márciusban :)


ha a pasi keressen jól ne csicska melója legyen, akkor kedves hölgyeim ti se egy bolti pénztárosként várjátok el a milliókat, legyen olyan munkátok, ahol már egyfajta középvezetők vagytok , a pénz pedig ne játszon szerepet a kapcsolatban. ez így fair.


igényességgel a mai nőknél úgy gondolom nincs nagy gond, de ez kiterjed a telefontokra is elvégre azt is hetente cserélik pláne ha almás telefonjuk van, azt etetni itatni is kell mint egy kisgyermeket.


jah és igen fontos: ne dohányozzatok lányok. büdös, férfias, és nem higiénikus szokás. nem szeretnék hamut és nikotint nyalni, még az ujjaitok is bűzlik utána :(

2018. nov. 2. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek nem nagy elvárások.


28F

2018. nov. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!