Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, fiúk ezek nagy elvàràsok?

Figyelt kérdés

Tudom, mindenki ahhoz méri, mi túlzó és mi nem, amit nyújtani tud, de a véleményetek szerint ezek túlzó elvárások ?


-Legyen önálló, azaz, ne haljon éhen anyuka nélkül, ne várja azt, hogy mindent az orra elé tegyen az ember. Az nem zavar, ha otthon lakik, DE legyen magánélete, az egy fedél alatt lakás ne csapjon át mamahotelbe. Felnôtt emberként viselkedjen és kezeljék is felnôttnek.


- Legyen intelligens és lehetôleg művelt. Nem akadémiai szintű beszélgetéseket várok, csak legyen minimális jàrtassága az engem érdeklô témàkban. Legyen érdeklôdô, kíváncsi.


-Legyen igényes. Legyen alap a napi 1-2 fürdés, hetente lábkörömvâgás (vicces, de nekem ez fontos, a hosszú körömtôl undorodom.) A szôr nem zavar. Éljen àtlagos/aktívabb életet- nem kell kigyúrtnak lennie, kb. 10 kg feleslegig nem zavar.


-Legyen udvarias. Nem nyálas pincsikutyát szeretnék, de nyissa ki az àsvànyvizes üveget, ha nekem nem megy, meg talán 2-3 havonta meglephetne egy szál virággal.


-Szexuálisan legyen nyitott. Sok dolog érdekel, ami két ember közt történhet. Ne rökönyödjön meg, ha az alap kettônél több pózt is kipróbálnék.


-Ne szóljon bele a munkámba (semmi extra, de a végzettségemmel sokkal jobban fizetôt is kaphatnék, de most váltani nem szeretnék,mert nekem elég a fizetés és még a munkát is szeretem.)


2018. nov. 2. 18:20
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
36%
Magyar férfiak 8 10 % ha beleesik az elvárásodba. Amugy ez lenne a normális.
2018. nov. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%

Szerintem teljesen átlagos, hétköznapi igényeket írtál...ezekben nincs semmi extra.


Ez szerintem sok emberben megvan, és sokan élnek így.


Nem emiatt nem találsz valakit. De ez gyakorlatilag csak a felszín ha az ismerkedésről van szó.

2018. nov. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
81%

Az ismeretségi köröm 95%-a megfelel a felsorolt kritériumoknak valamint véleményem szerint ezek alap elvárások amelyeket mindenkinek teljesítenie kellene. Ezeknél bőven megfogalmazgatnál nagyobb elvárásokat is.


22/F

2018. nov. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
74%

Nem tudom.

Egy valami biztos csak. Az elvárás szenvedést szül.

Én világ életemben menekültem az olyan helyzetek/emberek elől, amelyek/akik megfelelésre kényszerítettek.

Annak tudatában sem érezném jól magam a társaságodban, hogy megfelelek mindannak, amit leírtál. Mert tudnám, hogy csak azért vagy velem, mert az elvárásaidnak megfelelően viselkedek, és nem azért, mert szereted azt, aki vagyok.

2018. nov. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Én is alapnak gondolom ezeket, exem szerint túlzóak.


Jó, kihagytam pl azt, hogy a sajàt lakását takarítsa ô, plusz valamikor (!) a jövôben (!)akarjon gyereket.


De ezek olyan dolgok, igények, amik késôbb derülnek ki, nem az elején

2018. nov. 2. 18:32
 6/30 anonim ***** válasza:
79%

Ezek nem olyan nagy elvárások a legtöbb felnőtt férfi teljesen meg tud felelni ezeknek.


Én személy szerint ezekből az egyik pont felén bukom el és, ha én képes vagyok ezeket nagyrészt teljesíteni akkor bárki.

2018. nov. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Dexter, nem tudnád, mert speciel nem listàval a kézben ismerkedem,nem szoktam hangoztatni ezeket, csak a kérdés miatt írtam össze.
2018. nov. 2. 18:33
 8/30 anonim ***** válasza:
40%

óó első emberek közt vagy akinél ezt hallom " listàval "


a legtöbben még ha nem is mondják, ott van a cettli a zsebükben

2018. nov. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
15%
Pofátlan követelőzés. Arról egy betű sincs hogy mit tud cserébe nyújtani. Szerintem töröld ki a segged a listáddal.
2018. nov. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Kedves 23%-os


Nyilvàn a másik félnek is vannak hasonló “elvàrásai, prioritàst élvezô szempontjai, ami alapján válogat.

Hogy én azoknak megfelelek vagy sem, teljesen más történet :)


A kérdés az volt, hogy a fenti “elvárások” túlzóak-e az olvasók véleménye szerint.

2018. nov. 2. 18:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!