Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek a férfiak szerint is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a férfiak szerint is elvárások, vagy csak akkor kérik számon, ha nincsenek meg egy nőben?

Figyelt kérdés
Nagyon sok férfi írogatja ezen az oldalon azt, hogy csak annyi elvárásuk van egy nővel szemben, hogy legyen a szemükben szép, legyen igényes és értelmes. Ehhez képest leszólják azt, ha mondjuk egy nő nem tud főzni, nem házias, nem az a vigyorgós, cserfes fajta és még több más dologért. Ez a szemükben akkor nem is elvárás? Ennek "alapfelszereltségnek" kell lennie egy nőnél, csak az elvárás, ami efelett van?
2015. júl. 20. 14:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem elvarasnak nevezem ezeket, hanem szemelyiseg/jellembeli tulajdonsagoknak. Fontos nekem, hogy igenyes, apolt legyen, nem kell, hogy a tobbseg altal szep jelzot megkapja. Eleg, ha nekem tetszik. Viszont mivel tudok fozni, meg hazias is vagyok ferfi letemre, jo lenne, ha mutatna affinitast a lany is erre. Ertelmes, kedves, szenvedelyes, humoros, hazias noket kedvelem.
2015. júl. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ha én meg azt mondom, hogy olyan férfit szeretnék magam mellé, aki magabiztos, meg céltudatos, az is egy személyiségbeli dolog, mégis le akarják harapni érte a fejem...
2015. júl. 20. 14:45
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
En nem harapom le. Jogod van ehhez. De minden kontextus fuggvenye magabiztossagot illetoen fokepp.
2015. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%

"egy nő nem tud főzni, nem házias"


Ez nem is gond, ha dolgozik, és annyit keres mint én, és akkor a házimunkát is megoszthatjuk. Csak ne legyen az, hogy akármelyik fél többet vesz ki a pénzkeresés+házimunkából összesen.


"nem az a vigyorgós, cserfes fajta"


Engem ez egyáltalán nem zavar.

2015. júl. 20. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%

2: A magabiztosságnak is vannak szintjei.


Ha elég egy nő számára egy átlagos magabiztosság, és az se baj, ha mellette csendes (létezik csendes, de magabiztos ember), akkor semmi gond nincs.


Ha viszont elvárja, hogy a férfi "társaság közepe" alfahím legyen... Akkor se szólhatok bele, hogy mit vár el, viszont akkor már megvan a véleményem a nőről.

2015. júl. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én most itt azt sem értem itt fentebb, mi azzal a probléma, ha egy nő jobban érzi magát egy beszédesebb "társaság közepe" típusú férfival, mint egy csendesebbel?

Jó, arról nekem is megvan a véleményem, aki inkább tűri, hogy megalázza a férfi, de neki "alfahím" kell, akivel lehet dicsekedni, vagy mit tudom én miért, nem értek én a lovakhoz. :)

De a beszédesebb figurákkal mi a gond? :O

2015. júl. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nem érdekel hogy a lány tud-e főzni


Az sem érdekel hogy kedves-e vagy cserfes vigyorgós.


Nézzen ki jól, legyen jó szex meg jó dumcsi a többi nekem csak rizsa

2015. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha csak pakolgatni akarom akkor teljesen mind1 tud e főzni és hasonlók,bár azért jó szemmel nézem hehe

de ha komoly kapcsolat akkor bizony ezek alap,alap dolgok,és még sok más is,nekem sok elvárásom van,aminek persze ezek nem is felelnek meg


így marad a pakolgatás :D

2015. júl. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!