Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, ha egy nőnek nincs közös képe a párjával facebookon?

Figyelt kérdés
Pedig van párja! Mintha el akarná hitetni, hogy nincs, hogy felbátorítson férfiakat, mert szívesen kilépne a kapcsolatából. Legalábbis én hirtelen erre gondoltam, de lehet, hogy butaság.

2018. okt. 29. 06:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
75%
Mit kell ezen ennyire túlgondolni... Nem akarnak közös képet kirakni. Nem teregetik ki a közös életüket a nyílvánosságnak.
2018. okt. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Ennek sok oka lehet. Én pl. olyan nőt is ismerek, aki olyan, mint amit kérdésben is említettél. Van egy élettársa és gyerekei, viszont a közösségi oldalakon egyedülállóként szerepel és semmi nyoma annak, hogy ő egy családos nő. Közben ismerkedik férfiakkal is. Ő tényleg ezért nem tölt fel semmilyen képet, videót stb., amin a párjával szerepel. Viszont nem csak ez lehet az oka.


Én pl. eleve nem vagyok az a típus, aki mindent feltölt és megoszt, mert nekem ez annyira nem fontos. Nagyon kevés képem van fenn, a nagy része inkább olyan, amit mások töltöttek fel és megjelöltek rajta. Mivel az az én saját oldalam, az én nevem szerepel rajta és nem az, hogy "XY és PQ" (amit egyébként mostanában sokszor látok és én speciel rosszul vagyok tőle...), ezért jobbnak látom, ha ténylegesen rólam szól. Nyilván a párom is az életem része és számomra nagyon sok mindent jelenetek azok a közös fényképek, hiszen számtalan emlék, élmény, érzés kapcsolódik hozzájuk, ugyanakkor ez szerintem egy személyesebb dolog és nem feltétlenül okos dolog felpakolni az internetre. A környezetemben is csomószor van ebből probléma.... Például szakítás után az ember letörölje-e őket vagy sem, hiszen megtörtént, jó volt, szerette, fontos volt, szívesen emlékezik rá stb. (mármint ideális esetben), de már elmúlt. Sokszor az új párt is zavarhatja és ebből is lehet konfliktus.... elmúlt, de azért mégsem szívesen válsz meg tőle, mert neked sokat jelent, szép emlék, nagy szerelem volt, még mindig jóban vagytok stb., viszont a párodat zavarja, mert az exed. Szerintem valahol furcsa vagy nevetséges az is, mikor látom, hogy átrendezik és szelektálják a képeiket az ismerőseim, ha új párkapcsolatuk van, viszont az is hülyén néz ki, ha majdnem minden képen más férfival szerepelsz. Akkor nem tudom.... egy friss kapcsolatot sem szokás szerintem rögtön megmutatni az interneten. Sok tényező lehet emögött.

2018. okt. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%

Talán mert úgy gondolja h a magánéletéhez se az fb-nek se másnak semmi köze ?

(Nekem is van ilyen ismerősöm.)

2018. okt. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
81%
Én pl aktiv voltam. Majd megismertem egy elmebeteget (nem tünt annak, késöbb derült ki). Elöször mézesmázas volt amolyan àlompasi, majd betegesen féltékeny lett. Nem birta elfogadni a nemet, mert nekem ez a terror nem kellett. Zaklatni kezdett. Neten irogatott az ismerőseimnek, exeimnek ocsmànysàgokat. Talàlomra férfi ismerőseimnek (volt főnök stb) Majdnem rendőrségig jutottunk. Azóta letiltottam, de kiderült hogy igy is valahogy meglàtta, hogy tettem ki képet. Azóta összes közös ismerős letilt, és nem rakok ki semmit. Magamról sem képet, pàromról meg végképp nem. Elmebeteg szó szerint. Még 4 év utàn is irogatott, ahol csak tudott. Ne îtélj, hogy ne îtéltess. Nem tudhatod mi az ok. Pl ez eszedbe se jutna, ami nàlam.
2018. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Mondjuk azért, mert senkinek semmi köze a magánéletemhez? És miért csak a nőkre vonatkozik a kérdés? Ugyanúgy előfordul, hogy a férfi adatlapján sincs semmi nyoma, hogy lenne valakije. Tudom nehéz elhinni, de van, akinek van élete, ahelyett, hogy a facebookon próbálná elhitetni, hogy van neki.
2018. dec. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!