Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Aki sok kozos kepet posztol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki sok kozos kepet posztol a párjával Facebookon, elképzelhető, hogy az a kapcsolat a valóságban nem is olyan jo?

Figyelt kérdés
2017. máj. 24. 19:54
 1/7 anonim ***** válasza:
29%
Persze, sőt ez gyakori. Az idilli időszakokat előszeretettel posztolgatják egyesek, de arról nem szól a fáma, hogy milyen gyakran ugranak egymás nyakának. A FB sokszor olyan, mint a hortobágyi délibáb.
2017. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha most itt azt mondják, hogy nem, sőt övék a legszarabb, attól te életed kevésbé lesz nyomorult? Mert akkor nem, szörnyű az életük, borzalmas, nem is szeretik egymást, veszekednem éjjel-nappal, csak néha egy szelfi erejéig hagyják abba.
2017. máj. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Amelyik kapcsolat jó, azt te nem látod Facebookon. Általában azok szoktak hetente többször/naponta posztolni, akiknél haldoklik a dolog.
2017. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem mondom, hogy mindenhol ez van, de gyakori. Konkrétan tudok olyat, aki állandóan közös képeket rak ki, meg írja, hogy "Szeretlek", "Én is téged", a valóságban meg csalják egymást. Sőt, én olyat is sokat látok, hogy egyik nap még kirakna egy képet, aztán meg pár nap és már külön vannak. Nekem elég gyanús ez a gyakori közös kép posztolása.
2017. máj. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Kb 2 közös kép volt fent rólunk 4 év alatt, az első 3 évben boldogok voltunk, az utolsóban nem. Nálunk ez nem képfüggő volt.
2017. máj. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebből semmi reális következtetést nem lehet levonni. Láttam sok pro es kontra esetet is.
2017. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A volt pasimma egyetlen kèpet sem raktam ki, a kapcsolat úgy volt szr, ahogy volt. A mostanival mâr èvek óta jól meg vagyunk, ès szomtam kèpet feltenni, bár ilyen "szeretlek" szrságokat nem ìrok hozzá. Azt inkább személyesen neki mondom. ☺️


De van pl.olyan ismerősöm, aki a saját fèrjènek ott kìvánt boldog születésnapot, pedig a fèrje regisztrálva sincs a fb-on. 😂

2017. máj. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!