Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van itt valaki aki facebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt valaki aki facebookon ismerkedett meg a párjával? Hogyan történt, azaz "hogyan kell facebookon ismerkedni"?

Figyelt kérdés
Mennyire nyitottak rá egyáltalán az emberek hogy idegeneket jelölgessenek meg csevegjenek velük, meg milyen kifogásokat lehet kitalálni hogy beszélgess?

2013. febr. 28. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Rá írsz és beszélgettek.

Nahát ki gondolta volna :O

2013. febr. 28. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem jó sehogy sem,itt Magyarországon valamiért elég zárkózottak az emberek, eddig akárkit jelöltem be ismerkedés céllal, vagy nem jelölt vissza,vagy nem válaszolt és letiltott,azért gondolom hogy csak itt ilyenek az emberek mert pl. van egy pár külföldi ismerősöm, nem is kevés aki egyből visszajelölt.Én egyébként teljesen nyitott vagyok mindenre, szeretek megismerni új embereket, csak nehéz olyat találni aki szintén így van ezzel.. Ha lány vagy és van kedved beszélgetni akkor nekem írhatsz :)
2013. febr. 28. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Második te vagy az első is?
2013. febr. 28. 18:21
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha engem valaki bejelöl, akkor visszajelölöm, mert mi van, ha csak én nem emlékszem rá, pedig kéne és akkor gáz van. De ez nem azt jelenti, hogy tényleg szívesen ismerkedem egy idegennel. Oké, ha rámír valaki, válaszolok, de ha találkozni szeretne velem, akkor elhajtom.
2013. febr. 28. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem, én ilyesmire nem használom, mert nem erre való. Egyébként szerintem normális hogy zárkózottak az emberek idegenekkel szemben. Elég veszélyes a túlzott nyitottság, főleg ma, amikor lépten-nyomon hátba támadják az embert. Meg neten azt se tudja az ember kivel beszél, nem csoda, hogy zárkózóot, élőben kell ismerkedni!
2013. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Meg neten azt se tudja az ember kivel beszél, nem csoda, hogy zárkózóot, élőben kell ismerkedni!"


Élőben? Ha az ember megszólít egy lányt, az azonnal elkezd pánikolni és menekülni. Erre gondoltál? a neten legalább ott a távolság, amivel időt nyersz és addig megnyerheted magadnak. Élőben kivételes képességűnek kell lenned, ha teljesen ismeretlenül akarsz közelebb kerülni egy lányhoz.

2013. márc. 1. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azt senki sem mondta, hogy teljesen ismeretlenül, de olyan lánnyal én amúgy se ismerkednék, akivel nincs közös dolgom. Kell egy hobbi vagy akármi és onnan lehet ismerkedni, ennyire azért legyünk már kreatívak.
2013. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
De ha nincs ilyen? Vagy reggeltől estig dolgozik valaki és örül, ha hétvégén kipihenheti magát? annak csak ez marad.
2013. márc. 1. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én a párommal fészen ismerkedtem meg.:D Vannak ilyen jelölős csoportok,unalmamban kiirtam hogy ' lájk és dobok egy üzit ' és ő nyomott rá egy lájkot.. aztán ráirtam.. és hát pont tegnap volt 3 hónapja hogy együtt vagyunk. :D
2013. márc. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!