Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az miért van, ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az miért van, ha egy nőnek nincs közös képe a párjával facebookon?

Figyelt kérdés
Pedig van párja! Mintha el akarná hitetni, hogy nincs, hogy felbátorítson férfiakat, mert szívesen kilépne a kapcsolatából. Legalábbis én hirtelen erre gondoltam, de lehet, hogy butaság.

2018. okt. 29. 06:46
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Akkor nem tudom, de mivel nem màs életével foglalkozok, talàn ezért nem is izgat.

Javaslom a saját Facebook oldaladdal foglalkozz, ne màsok kapcsolatàval.

Vagy akkor írj a tini kategóriàba.

2018. okt. 29. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
84%

Tegyük fel, hogy van egy nő, Gizike. Gizikének van anyukája(nyilván), akivel jóban vannak. Gizike egy fotót sem rak ki anyukájával. Gizike anyukája időnként rak fel közös képet. Akkor most Gizike nem szereti az anyukáját? Dehogynem.


Egyébként van egy barátnőm, ezer szelfit tölt fel, a pasijával közös képet nem láttam. Pedig nem akarja elhagyni.

2018. okt. 29. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
10%
Barátnőmmel hét éve vagyunk együtt, és a kapcsolatunk az évek során egyre szorosabb lett, a lány már nagyon szépen és magától cumizik is. Ennek ellenére nem hogy közös képünk nincs a fb-n, de még ismerősek sem vagyunk. Az is igaz, hogy én úgy fél évente egyszer lépek be a fb-ra, barátnőm max. havonta egyszer. Vagyis a közös fb-kép hiányának nem sok jelentősége van.
2018. okt. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%
Igen, nekem még az is furcsa akik kapcsolatban vannak de nem ismerősei egymásnak viszont jónéhány más infót vagy fotót megosztanak magukról és másokról.
2018. okt. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
82%
Zseniális logika! Bizony bizony, minden a férfiak ellen van. És nem azért, mert mondjuk nem szeretné kiteregetni a magánéletét.
2018. okt. 29. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
41%

#16 Te agyatlan!

Élettàrsam màr az elején mondta, nem akar képet magàról fent, a baràti tàrsasàgunk is tudja.Nincs is sajàt oldala.

Nyilvàn amikor a nyàri medencés, grillezős stb képek felkerültek, az ismerősök tudtàk, hogy mivel a mi udvarunkon készültek a képek, a kislànyom is rajta van, a pulink is, gondolhattàk, hogy pàrom is ott van közöttünk.

Nem mindenki akar szerepelni közösségi oldalakon.

Sokminden rólam sincs fent, mert 34 évesen nem ott élem az életem, hanem a valósàgban.

Így érthető?

2018. okt. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
48%

Ha nem a FB-on lóg állandóan csak úgy van neki a profilja és csak néha felnéz akkor semmi jelentősége nincs.


Ha állandóan a FB-on lóg akkor nyilván azért mert szereti ha a pasik csapják neki a szelet és nyilván többen rá fognak írni ha nincs kapcsolati státusz megjelölve.

(persze ez sem sokat számít mert a barátnőm naponta kap ajánlatot annak ellenére hogy közös képek vannak fenn.)

2018. okt. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, azért nem biztos, hogy ez van mögötte. Nem mindenki szeret képeket feltölteni, vagy egyáltalán, sokan már csak a messengert használják, vagy csak görgetnek, de ők maguk már nem tesznek fel dolgokat. Nem mindenki éli fb-n az életét.
2018. okt. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
54%

Nekem is csak egy van valahol az idővonalamon, mert a párom nem akarja, hogy feltegyem. Az ő oldalán meg egy közös sincs. Olyan képeink vannak fent, amit egymásról csináltunk egy adott helyen, tehát aki mindkettőnket ismer, az össze tudja rakni, hogy együtt vagyunk. Sőt az sincs bejelölve, hogy kapcsolatban vagyunk, akkor most menjek falnak??? Nálam az szerepel, hogy elvált, nála meg semmi. Mindketten elmúltunk 35 évesek, nem ott élünk magánéletet. Bár a gyerekeimről több kép van fent, mikor kirándultunk.


Úgyhogy vannak nem facebookon élő emberek.

2018. okt. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
41%
Azért mert nem akart közös képet feltenni :D Kb. ennyire egyszerű. Vegyük pl a mi esetünket, én vagyok a nő, nekem van fent néhány közös képem a párommal (nem sok, mert utál fotózkodni egyébként is) neki viszont kb 1 közös kép sincs fent, csak talán az amin én jelöltem meg. Nem azért, mert nem szeret, vagy mert más nőket keres, hanem mert pont lesz..ja a facebookot :D Havonta 1x ha belép, telefonján sincs se facebook app se messenger. És kapaszkodj meg, fotózni se nagyon szokott, nekem fotózás a hobbim úgyhogy hagyja, hogy én csináljam a képeket. Tehát közös képből is csak olyan van, amit én csináltam. Na és akkor most mi van, dőljek a kardomba? Én 30/N párom 33F
2018. okt. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!