Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik a társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a társkeresős nőket ingyen lyuknak?

Figyelt kérdés
Azok a nők, akik társkeresőn vannak fent, azokat ku**áknak nézik, de ha a való életben találkoznak valakivel, akkor az barátnőnek való. Mit hisznek? Azok a nők "kur**földön" teremnek, akik online próbálnak társat keresni?
2018. okt. 20. 22:50
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
32%
Pedig egész szép prostik vannak, és nem megfizethetetlen áron. Csak szerintem sok ápolatlant meg perverzet már ők se vállalnak be, úgyhogy azok jönnek fel a társkeresőkre az ingyen lukra.
2018. okt. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
22%
Én társkeresőn eddig mindíg komoly kapcsolatot kerestem.
2018. okt. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
23%

Mert a nők olyan férfiakat vesznek rajta észre, méltatnak válaszra, akit a többi nőtársuk is, így ezek a pasik naponta más nőt húzhatnak fel a bmw-jükben, amibe valószínűleg mindig 5000-ért tankolnak :D

Ezek miért tekintenének másként a nőkre? Megtehetik, miért ne használnák ki?


Akik másként tekintenek, azok már nem tetszenek, nekik nincs válasz.

Egyszerűen rosszul választotok, azt hiszitek a milliomos rájan goszling fog szeretni titeket a kacsalábon forgó palotában... hát nem, az egy álomvilág.


Érdekes, hogy a legtöbb férfi nem azt várja hogy megan fox, meg hasonlóak legyenek a csajai, bár álmodozik róla, de tudja hogy ez csak álom marad, örül az átlagnőnek is.

2018. okt. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
90%
Milliomos rajen goszlingok a társkeresőn xD Aki ilyet ír, az tuti nem látta még a választékot. Alkoholista fejű, elhízott, két fogú Józsika az van rajta sok. Érdekes módon egy se a hasonló szinten lévő, dagadt, zsíros hajú Marinak írogat. Ezért nincs válasz.
2018. okt. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
31%
🍿
2018. okt. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
38%
Lakatos Rajengoszling irjon nektek
2018. okt. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:

Én is regisztráltam társkeresőkre, de nem hiszem ezt.


28F

2018. okt. 21. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Az összes online társkereső egy lehúzós kamu-hegy. Nem nevezném "ingyen lyuknak".
2018. okt. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
47%
Amiért ők a pasast sétáló ATM-nek. What comes around, goes around.
2018. okt. 21. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
47%
Utolso: Hat persze, foleg azokat akik itt hisztiznek, hogy miert nem akar veluk senki osszejonni ha nincs munkahelyuk es csorok, mi? Azokat aztan lehet annak nezni. Igen is aki csaladot akar alapitani annak fontos, higy a ferjnek is megfelelo keresete legyen, ne egy nagyra nott csecsemo legyen akit el kell tartani
2018. okt. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!