Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nézik a társkeresős...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik a társkeresős nőket ingyen lyuknak?

Figyelt kérdés
Azok a nők, akik társkeresőn vannak fent, azokat ku**áknak nézik, de ha a való életben találkoznak valakivel, akkor az barátnőnek való. Mit hisznek? Azok a nők "kur**földön" teremnek, akik online próbálnak társat keresni?
2018. okt. 20. 22:50
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
33%
Érdekes mód mikor ezekre a normális nőkre ráírok többféle plattformon, az oké hogy nem válaszol levélre stb de egy olyan alkalmazáson ahol online lehet ismerkedni, még az is derogál hogy egy köszönést viszonozzanak... Hát kérlek... De olyannak aki jó dumával hetente nőket visz ágyba netes társkeresőkről, simán beugrotok. Tudod az ilyen nőket nem tudom sajnálni. És igen elég sok aki ingyen lyuk lesz, akár így akár úgy...
2018. okt. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
48%
Akár így, akár úgy írsz, a nők többsége emberszámba sem fog venni és nem fog visszírni. Az sem jobb.
2018. okt. 21. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
29%

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a nők még a minimális tiszteletet sem adják meg a társkeresőkön. Ritka az, amelyik akár egy szavas válaszra is méltat. Persze az adoniszoknak lehet jobban válaszolnak, akik bárhol bármikor megkapnak akárkit, de akkor minek csodálkoznak, ha csak lyuknak nézik őket? xD

Én egyszer sem tettem semmilyen szexuális jellegű utalást, vagy megjegyzést egy társkeresőn sem, pusztán meg szerettem volna ismerni az illetőt... Nem is jártam sikerrel soha. Valami a kereslet és a kínálat között nincs itt rendben.

2018. okt. 21. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
74%
Valaki levezetné a "nem válaszol, tehát csak egy lyuk" logikáját? Ez olyan, mint mikor azt k-rvázzák le, aki nem akar velük lefeküdni?
2018. okt. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
54%
Az ilyen gyökerek szerinted miért csak online ismerkednek? Élőben miért nincs sikerük a nőknél? Nem véletlenül szorultak ki az online térbe.
2018. okt. 21. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
24%

Mert ennyit ér egy kettő.

Öntelt, flegma, okoskodó egobajnoknők, akikkel egy légtérben töltött 10 perc is komoly fejfájást okoz.

2018. okt. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
27%
Mondja ezt aki egy nyamvadt egyszavas válaszra sem méltatja a férfiak 85-90%-át. Brühühü.
2018. okt. 21. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
60%
Valoszinuleg azert nem kaptok egy egyszavad valaszt sem, mert mar abba is belekepzelnetek valamit. Persze bunkosag, lehet pont te nem az vagy aki ha valaszolnak neki akkor mar nott 2cmt a farka, de a legtobb az ilyen. Ha egyszeruen nem tetszik valakinek az aki rairt annak nem kotelessege vissza irni foleg ha tobb levelet kap egy nap, joga van kiszurni kinek fog valaszolni es kinek nem. Ahogy neked is jogod van rairni az otezredik nore is aki nem fog valaszolni.
2018. okt. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
38%
Nem a noket kell emiatt szapulni, koszond szepen a ferfitarsaidnak akik farokkeppel kezdenek.
2018. okt. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
55%
Annak valaszolunk nokent, akinek akarunk. Ahogy sokan elvarnak, hogy lefekudjunk veluk, nem fogunk, mert miert kene? Nem kotelesseg es kenyszeriteni sem lehet ra szerencsere minket. Ennyi. Irigykednek h masok megkaphatnak minket, ok nem.
2018. okt. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!