Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után nektek lenne kedvete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után nektek lenne kedvetek tovább folytatni az életetek?

Figyelt kérdés
Tavaly január óta eszembe vettem valamit, egyetem mellett a lelkemet is kidolgoztam diákmelókon, volt hogy reggel héttől este 11-ig dolgoztam, tanszünetekben állandóan, hogy nyáron elmehessek több mint egy hónapra külföldre, hogy talán majd találok valami célt az életemnek így elcsendesedve. Ott megismertem egy lányt, két alkalom is lehetett volna hogy legyen valami, egyszer egy külön szobában is aludtunk. Miután végetért utazásunk, hazament mindenki, megbeszéltük hogy találkozunk. Szeptember végén nagy reményekkel kiutaztam hozzá párszáz kilómétert, 3 napot együtt voltunk, nála aludtam, és nem történt SEMMI. Mert egy kibаszott nyomorék vagyok így 24 évesen.
2018. okt. 19. 21:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az nem erőfeszítés mert dolgozni muszály hogy legyen kaja pia fedél a fejed fölött az hogy tényleg vele akarsz lenni és ezért teszel is és amikor ott vagy akkor be dobod magad beszélgettek sétáltok randiztok bokolgatsz neki veszel ajándékot neki (még ha csak egy kis apróság is) romantikázol vele hogy érezze hogy különleges vagy neki na ezek az erőfeszítések
2018. okt. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:

Melyik országba mentél?

Milyen ott a helyzet, megérné oda kiköltözni, akkor is, ha a csajjal a következő nekifutásra se sikerülne?

Mennyi van hátra az egyetemből?


Ezeket válaszold meg magadnak és úgy dönts.

2018. okt. 19. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
64%

Ja, persze, megölni ne öld meg magad, csak arról dönts, megéri-e tovább a csajért küzdeni, vagy nem.


Amúgy nagyon szép dolog, hogy diákmunkát vállaltál, hogy láthasd a csajt, ezer gratula! Ha mégse jönne össze, gondolj rá úgy, hogy legalább világot láttál.Sokan nem mondhatják el magukról.

2018. okt. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
#14 De előre nem tudhattam hogy összeismerkedünk, szóval nem Érte vállaltam az egész dolgot. De szeretném ha utólag így lenne és azt mondhatnám, megérte.
2018. okt. 19. 22:51
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Nyilván lenne kedvem folytatni, kit érdekel csak egy ember a sok közül, ezer lányt találsz még aki épp ilyen jó.
2018. okt. 19. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
59%
Ez egy részből szomorú de igaz amit a #16-os irt sajnos igy van tényleg találsz 100 másikat mivel nem a külső a fontos (nyilván az elején igen) hanem az ido amit együtt töltőtök ha majd egy masik lannyal is időt töltesz akkor megérted majd hogy igen a szerelem csak külsőségek + együt eltöltott ido
2018. okt. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
#17 Az én tapasztalataim teljesen mást mutatnak, és a múltamban is pont fordítva működtem. Ő sem fogott meg elsőre ami a kinézetet illeti, aztán szépen lassan megismerkedtünk, beszélgettünk, csináltunk közösen vacsorákat. És ahogy telt az idő kedveltem meg egyre jobban. Amikor elbúcsúztunk először, sírt is, ilyen sem hiszem hogy előfordult valaha velem.
2018. okt. 19. 23:14
 18/20 anonim ***** válasza:
Rossz a cel, rossz a hozzaallas. Igy ebben a formaban nem is lehet irni semmit. De hogy a hozzaallasod szornyu az biztos.... igy nem is lehet elerni semmit.
2018. okt. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
A célod az volt, hogy kimehessél külföldre, ezt elérted. Keményen dolgoztál érte, sikerült is. Az a baj, hogy nem lett szex? Ezt nem látom akkora bajnak. Tudsz főzni, valószínű beszélsz külföldiül, diplomás vagy. Hol itt a baj. Két éve temettem a párom, lett egy csajom, aki kétszer kidobott. Ezek után lenne kedved tovább folytatni az életedet? Amúgy azt mondta egy mókus, hogy az embernek feladata van és nem célja. Én sikeresnek gondollak, nem nyomoréknak. Egy dolog nem úgy alakult, ahogy jó lett volna. Na és?
2018. okt. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

"Ezek után nektek lenne kedvetek tovább folytatni az életetek?" Úgy érted, azok után, hogy nem történt semmi közted és a lány közt? Persze.


Ja, és h nyomoréknak érzed magad, az nem indokolt. Fogod te ezt még elmesélni temérdek unokáidnak!

2018. okt. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!