Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ezek után nektek lenne kedvete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után nektek lenne kedvetek tovább folytatni az életetek?

Figyelt kérdés
Tavaly január óta eszembe vettem valamit, egyetem mellett a lelkemet is kidolgoztam diákmelókon, volt hogy reggel héttől este 11-ig dolgoztam, tanszünetekben állandóan, hogy nyáron elmehessek több mint egy hónapra külföldre, hogy talán majd találok valami célt az életemnek így elcsendesedve. Ott megismertem egy lányt, két alkalom is lehetett volna hogy legyen valami, egyszer egy külön szobában is aludtunk. Miután végetért utazásunk, hazament mindenki, megbeszéltük hogy találkozunk. Szeptember végén nagy reményekkel kiutaztam hozzá párszáz kilómétert, 3 napot együtt voltunk, nála aludtam, és nem történt SEMMI. Mert egy kibаszott nyomorék vagyok így 24 évesen.
2018. okt. 19. 21:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
50%

Ha tudod, hogy lépned kellett volna, és amiatt haragszol magadra, akkor legközelebb már könnyebben fog menni.

Esetleg ha ez sincs veszve, akkor írj rá a lányra, aztán próbáljatok meg megint összehozni egy találkozót.

De ne csüggedj, mert ha ez nem jön össze, akkor most már talán van annyi benned, hogy tudd, hogy mikor kell lépni.

24 éves vagy, előtted az élet.. ne ez legyen alap, hogy kapcsolatod legyen. Nagyon sokan vannak 30 fele úgy, hogy nagyon nővel sem voltak, kapcsolatuk sem volt, és ők is élték az életüket.

Szóval kitartást!

2018. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
What
2018. okt. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
0%
Csak tanuld meg, hogy olyanert dolgozd ki a beled, akiert megeri...igy random ne.
2018. okt. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Ja,lenne kedvem folytatni az életem,söt,összetenném a két kezem,ha csak ennyi problémám lenne.
2018. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
53%
Mi a kérdés? Javaslom a pszichológust.
2018. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Hát barátom ezt elég egyértelműen te krtad el, ami sokkal jobb, mintha a befolyásodon kívül álló dolgok miatt nem lehetne (mondjuk mert csúnya vagy vagy 160 centi). Úgyhogy örülj neki, hogy egyáltalán van rá lehetőséged, és legközelebb ne legyél beszri.
2018. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Hat nagyon sok lehetőséget el b@$ztál :/ remelem még nem késő mivel tudom milyen ha egy jo lehetőséget nem használsz ki... De ki tartást énis voltam igy :D de szerencsére tul tettem magam rajta és igen annál nincs is rosszabb ha céltalan az életed, tégy meg mindent hogy sikerüljön a célod! Hívd fel! Akár holnap és ha nagyon muszály akkor költőz ki te hozzá vagy ed rá hogy ő költözzön ki hozzád legalább 1-2 hétre igy meg tudhatod hogy a minden napokban is kelleni fog e
2018. okt. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem miatta dolgoztam, hanem hogy elutazhassak, még nincs veszve minden, de azon kívül hogy megismerkedtünk, jelenleg semmi más értelmét nem látom a kint töltött időnek és az erőfeszítéseimnek. Ha lett volna valami, nem tudom hogy nem érezném-e magam még jobban összetörve, hogy ritkán találkozhatunk.
2018. okt. 19. 22:00
 9/20 anonim ***** válasza:
Őszintén milyen erőfeszítés??! Nem csináltál vele semmit nem léptél csak vártal mint a tűndér mesében hogy a herceg eléd jöljön és meg csokoljon a 100 éves álomból!
2018. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Erőfeszítés alatt azt értem hogy dolgoztam. Próbáltam közeledni felé de nulla tapasztalattal elég nehéz, főleg úgy hogy ő is eléggé félénk ilyen téren.
2018. okt. 19. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!