Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volna értelme folytatni?

Figyelt kérdés

Pár hete randizgatom egy nővel. Külsőre egészen tetszik. Jól érzem magam a társaságában. Ilyen típusú nőt szeretnék mint ő. Az eszemre hallgatva ideális lenne feleségnek. (30+vagyok)

Valami mégsem stimmel, jól elvagyunk, jó együtt, egyezik a véleményünk is általában mindenről. Mégsem érzem azt, hogy szerelmes lennék bele, szívem szerint hagynám. Eszem szerint pedig nem találok tőle jobbat lehet soha.. Azt hiszem ő jobban oda van értem.

Voltatok már így, hogy minden klappol mégsem éreztétek azt, hogy nektek ő kell?


Elsősorban felnőtt nők és férfiak válasza érdekelne!

Kort és nemet írjatok!



2018. márc. 25. 14:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Szív nélkül nem fog menni. Inkább hagyd!
2018. márc. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Hát erre nem tudom a választ. Van egy barátság extrákkal kapcsolatom nagyon jól megvagyunk van vonzódás de nincs szerelem. Imádjuk egymást. Vele simán leélném az életem szerelem nélkül. Csak kérdés hogy te ezt érzed e a másik iránt. Ha szerelemre vágysz akkor keress mást.
2018. márc. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Visszaolvasva az nem jött át, hogy megszerettem. Nagyon rendes nő, jó a társaságában lenni. Nagyon kedvelem, de nem tudom hogy belé tudnék-e szeretni szerelemmel.

Még ha nem is, sem csalnám meg soha. Alapból nem lennék rá képes, de mivel nagyon kedvelem így főleg nem tenném.


Van értelme várni arra a nagy szerelemre?

Én sem vagyok tökéletes tudom. Lehet h eljönne, de viszonzatlan lenne. Lehet el sem jönne

2018. márc. 25. 14:49
 4/16 anonim ***** válasza:
Én nem folytatnám, ha érzem, hogy valami nem stimmel, nem kötelezem el magam. Lehet minden más tökéletes, akkor sem. Mert később baj lesz belőle, nagyon jól tudom.
2018. márc. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

4#

Milyen bajra gondolsz?

2018. márc. 25. 14:54
 6/16 anonim ***** válasza:
0%

Ennek a kérdésnek olvasd el az elejét! Azt hiszem a válasz ott le van írva. Persze minden a te döntésed!


Én folytatnám.

2018. márc. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
2018. márc. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Bármi, ami vele kapcsolatban nem stimmel, megláthatom másban. És akkor ott vége, az a baj. Azért, mert most elvagytok és 30 felett vagy, hülyeség leragadni és pár hát után házasságra gondolni. Most is azt érzed, hogy nem oké, ez már egy jel. Te ilyen vagy, igényled azt, ami vele nincs meg.
2018. márc. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Pár hete randiztok. Miért nem adsz időt magadnak, magatoknak? Hova sietsz?

Miért gondolkodsz házasságon ilyen korán? Nem vagy elkésve! Lehet, hogy ha jobban megismeritek egymást, kiderül, hogy nem passzoltok. De ehhez is idő kell.

Ha nem érzed azt, hogy ő kell, akkor meg minek erőltetnéd?

Az, hogy nem találnál jobbat, hülyeség, sőt, önző is. Hiszem azt, hogy minden ember többet érdemel annál, hogy a párja azért legyen csak mellette, mert nem találna nála jobbat.

Neked hogy esne, ha kiderülne, hogy megalkudtak veled, de semmi több? Szerintem ez igazán megalázó.

Ha pedig megalkudsz, mi lesz, ha összeházasodtok és megismersz valakit, akinél minden klappol majd? Elfojtod? Lelépsz majd? Vagy akkor is elég lesz, hogy ez a csaj oda van érted és nem találnál jobbat?


Élvezzétek egymás társaságát, ismerjétek meg egymást. Ha működik, éljetek együtt.

Bőven ráértek a jövőn gondolkodni. Pár hét az nudli! Elég merész ennyi idő után házasságra gondolni.

Ne agyalj feleslegesen, nem vezet jóra! Élvezd a jelent.

31 éves vagyok és nő.

2018. márc. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy mi nem stimmel benne. Lehet vele minden rendben van. Lehet velem van baj, stresszes munka, lakáshitel...

Ez zavar legjobban, hogy lehet én nem állok készen a szerelemre?


Az van amit a linkelt kérdésre adott válaszokban is írtak. Ebből már most látom hogy stabil és boldog kapcsolat lenne. Már most is jó vele lenni. Ez pedig folyamatosan egyre jobb. Ezért nem is értem, hogy miért nem érzem a szerelmet, illetve miért kételkedem bármiben is?

2018. márc. 25. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!