Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha azt mondja nem tudja folytatni akkor miért csinál ilyeneket?

Figyelt kérdés
A barátom azt mondta,hogy majd nem két év után nem tudja tovább folytatni velem.Én ezt megértettem elfogadtam viszont azóta olyan furcsán viselkedik.Nem tiltottam le a közösségi oldalamról se nem töröltem úgy hagytam ahogy volt mivel nem érzem úgy,hogy lenne okom törölni barátságosan váltam el tőle úgy érzem.Amióta ezt ő kimondta azóta is keress tehát ha én nem írok neki akkor egy darabig bírja aztán pedig felkeress.A barátainak anyukájának még mindig rólam és az én életemről mesél.Érdeklődik felőlem kérdezget.A képeimet végig likolja ír hozzájuk.Ismerem a lány barátait tudom,hogy viselkedik velük de velem valahogy másképpen.Illetve az exeivel nem tartja a kapcsolatot őket letörölte és nem vesz róluk tudomás.Velem miért így viselkedik,hogyha nem szeretné folytatni?Minek írogat mindennap rám,miért beszél rólam mindenkinek miért érdeklődik felőlem sőt még aggódni is szokott.Ha utána pedig azt mondja nem tudja tovább folytatni velem.Találkozni is szeretne velem a találkozókor pedig úgy viselkedik velem mint ha még mindig a párja lennék.Csak mondogatja,hogy már nem akarja folytatni igazából még akarná csak magának is hazudik?

2018. márc. 15. 18:42
 1/1 anonim ***** válasza:

Mert egy óvodás, nemtudommitakarok phasz, akit én a helyedben pofánbäsztam volna, hogy szórakozzon másnak az érzéseivel.


Komolyan, mire jó ez? A helyedben rég leültettem volna, hogy lesz szíves eldönteni, hogy most kapcsolatban vagyunk, vagy semmilyen mértékben nem leszek a kedveskéje és nem fogok vele jópofizni. Egy szakítást nem lehet úgy feldolgozni, hogy a másik ott lepzsel még a nyakadon és ugyanazt a szart tolja, mint mikor együtt voltatok.

2018. márc. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!