Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értjük meg hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értjük meg hogy nem elég oda menni a másikhoz és "összejönni"?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy az offline ismerkedés naaaa az az igazi.Szerintem meg nem.


Alapvetően a mai de a mindenkor párkeresés is egy nagy káosz.Kicsit olyan mintha egy félkész boltban keresgélnéd ami neked kell a baj csak az hogy nincs más bolt.


Elmész bulizni vagy akárhova...megtetszik egy csaj mert nagyon jól néz ki vagy megtetszik egy srác hasonló okokból...össze jöttök majd két hónap alatt kiderül hogy nagyon nem illetek össze és szakítotok...jobb esetben ha nem húzzátok akár évekig.És akkor ezekhez jön a félrelépés megcsalás vagy a teljes szexuális differenciák pedzegetése.


Zsákbamacska az egész...hiába néz ki jól bárki ha kiderül róla hogy nagyobb ellentétek nem is lehetnétek még akkor is ha egy olyan koncerten ismerkedtetek meg amit imádtok mind ketten vagy akár munkahelyen.Mégis mekkora esélyed van megtalálni azt aki illik hozzád de legalábbis jó fele ugyan de még mindig vaktában lövöldözni?Egy a millióhoz?Ezért olyan ritkák a nagy love sztorik.


Persze az online társkeresők is kakák egyenlőre.Egy sikeres kereséshez rengeteg infó kéne az átlagos egyénről csak azok meg annyira magánszéfra hogy kevesen adnák csak ki.Ezzel meg ugyan ott vagyunk mert annak sincs értelme hogy a valóéletbe összejössz valakivel aztán x idő után szakítasz...ugyan úgy talán még többet is megtudott rólad.


Ami a legrosszabb ezekben hogy közben telik az idő és 4-5 ilyen után elkezdünk kiégni és egyszerűen lemondani a vágyainkról hogy végre "megállapodjunk" csak azért hogy 10-20 év után már papíron is szakíthassunk.


Én azon a véleményen vagyok hogy egy kidolgozott netes társkeresés a megfelelő diszkrécióval ezen nagyot lendíthetne nem?Túl naiv vagyok?Indokold is meg miért kérlek.22f



2018. okt. 11. 19:51
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
Jaj de kis hevesek vagyunk igen de ettől függetlenül akik gyűjtöttek már elég tapasztalatot gondolok itt a 22+ os emberekre így hasra ütés szerűen azoknak szerintem továbbra is jó szolgálatot tenne egy ilyen lehetőség ami előbb utóbb lesz is szerintem csak érdekelt a befásultak véleménye :D.
2018. okt. 11. 22:17
 32/35 anonim ***** válasza:
78%
Te éltél már huzamosabb ideig lánnyal kedves kérdező?
2018. okt. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
84%

Azt írod, nem lehet pár nap alatt kiismerni valakit, ami igaz is, de nem is kell. Elég ostoba (vagy tapasztalatlan) valaki, aki pár nap ismeretség után összejön meg egyáltalán beleszeret valakibe.

A férjemmel kb. fél év ismeretség után jutottunk el arra a pontra, hogy járunk. Ez nem azt jelenti, hogy fél évet teljes egészében egy lapra tettem fel és ha mégsem jön össze, elpazaroltam volna az időt. Főleg az első hónapok alatt az ismeretségi körömben más férfiakkal ugyanúgy beszélgettem, ha adódott rá lehetőség, Éppen mivel a való élet nem "társkereső", egy random beszélgetés se "randi", és senki se vágja be a durcit, ha reggel Bélával beszélgetsz pár percet a folyosón, délben meg Gézával ebéd közben. A mindennapok során igyekszik az ember megismerni a körülötte levőket, aztán szépen szűkül a kör magától, hogy kikkel jövünk ki jól, és végül kivel tűnik kölcsönösnek az érdeklődés. Aki eleve nyitott a körülötte élők felé, annak nem pár nap alatt kell hirtelen megismernie valakit.

Persze aki mindig otthon kockul, barátai csak azonos neműek, az ellenkező nemű ismerőseinek meg csak épphogy köszön, az ne csodálkozzon, hogy amikor hirtelen eszébe jut, hogy kapcsolatot szeretne, senkiről se tud semmit csak hogy hogy néz ki.

2018. okt. 12. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
78%

Azt mondod nincsenek nagy eltérések ami bizonyos esetekben akár igaz is lehet de az emberek nagyon eltérőek valójában. Csak hogy valami nagyon alap dolgot vegyek ott a konfliktus kezelés. Van aki menekül van aki harcol és néhányan képesek megbeszélni. De honnan tudná a program hogy melyik két ember hasonló vagy ilyen esetben talán szerencsésebb ha eltérő(?) hogy dönthetné el hogy ugyanolyan e a humoruk hogy ugyanazt szeretik e az ágyban és még vagy ezer buktató van amit egy gép nem mondhat meg mert ilyen adatokat nem adsz ki sokszor te magad se tudatos szinten teszed amit teszel.

Te egy kalap alá veszel mindenkit pedig több ezer variáns van ha nem több. Azzal egyetértek hogy bizonyos dolgok alapján egybe lehet vonni x-et y-al z-t meg valaki mással de számos más területen meg eltérnek és ezért pont ugyanolyan idő pazarlás a dolog mint bármilyen másik módszerrel hisz akárhol találkozol egy emberrel mindig idő kell míg megismered rá jöttök megfértek-e egymás mellett és aztán ha bele szeretsz úgyis jön a rózsaszín köd aztán ugyanúgy kiderülhet hogy egy olyan kapcsolatba öltél energiát és érzelmeket ami nem életképes.

Épp ez az ami annyira különlegessé teszi a kapcsolatokat és ha már játszanak az érzelmek (amik valójában elengedhetetlenek) akkor teljesen kiszámíthatatlan hogy mi sül ki a dologból. Mindegy milyen algoritmus dolgozik egy gépben.

2018. okt. 12. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

26: ha így lenne, akkor bármelyik férfi és nő megfelelő pár lenne, hisz egyszerűek és egyformák.

Akkor mi okozza a problémát a társkeresésben? 🤔

2018. okt. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!