Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem értjük meg hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem értjük meg hogy nem elég oda menni a másikhoz és "összejönni"?

Figyelt kérdés

Sokan mondják hogy az offline ismerkedés naaaa az az igazi.Szerintem meg nem.


Alapvetően a mai de a mindenkor párkeresés is egy nagy káosz.Kicsit olyan mintha egy félkész boltban keresgélnéd ami neked kell a baj csak az hogy nincs más bolt.


Elmész bulizni vagy akárhova...megtetszik egy csaj mert nagyon jól néz ki vagy megtetszik egy srác hasonló okokból...össze jöttök majd két hónap alatt kiderül hogy nagyon nem illetek össze és szakítotok...jobb esetben ha nem húzzátok akár évekig.És akkor ezekhez jön a félrelépés megcsalás vagy a teljes szexuális differenciák pedzegetése.


Zsákbamacska az egész...hiába néz ki jól bárki ha kiderül róla hogy nagyobb ellentétek nem is lehetnétek még akkor is ha egy olyan koncerten ismerkedtetek meg amit imádtok mind ketten vagy akár munkahelyen.Mégis mekkora esélyed van megtalálni azt aki illik hozzád de legalábbis jó fele ugyan de még mindig vaktában lövöldözni?Egy a millióhoz?Ezért olyan ritkák a nagy love sztorik.


Persze az online társkeresők is kakák egyenlőre.Egy sikeres kereséshez rengeteg infó kéne az átlagos egyénről csak azok meg annyira magánszéfra hogy kevesen adnák csak ki.Ezzel meg ugyan ott vagyunk mert annak sincs értelme hogy a valóéletbe összejössz valakivel aztán x idő után szakítasz...ugyan úgy talán még többet is megtudott rólad.


Ami a legrosszabb ezekben hogy közben telik az idő és 4-5 ilyen után elkezdünk kiégni és egyszerűen lemondani a vágyainkról hogy végre "megállapodjunk" csak azért hogy 10-20 év után már papíron is szakíthassunk.


Én azon a véleményen vagyok hogy egy kidolgozott netes társkeresés a megfelelő diszkrécióval ezen nagyot lendíthetne nem?Túl naiv vagyok?Indokold is meg miért kérlek.22f



2018. okt. 11. 19:51
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
33%

Én is ugyanerre gondolok. Mi több, pár honapja elkezdtem gondolkodni egy anonim (anotalkhoz hasonló) weboldalon, ahol meg kell adni egy csomó infót magadról és ha a "partner keresése" Gombra kattintasssz akkor ott lesz egy olyan hogy megadhatod milyen embert keresel. Akit aztan meg is kapsz csak név nélkül. És lehetne egy facebookhoz hasonló része ahova meg atterhettek akár beszélgetni is ha már ott tartatok hogy megadhatók egymásnak egymás nevet.

Amúgy most elég röviden irtam le, elég sok gondolatom van még hozzá...

16F

2018. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem gond, láthatóan ugyan arra gondolunk de akkor gondolom te is úgy tekintesz a "párkeresésre" legyen az bármilyen síkon mint kb egy szerencsejátékra.
2018. okt. 11. 20:02
 3/35 anonim ***** válasza:
93%

Kitöltesz egy csomó adatot. Mi derül ki belőle, ami hàrom hónap ismerkedés alatt nem? Mi a garancia, hogy nem csal meg? Vagy hogy x èv alatt nem változtok annyit, aminek szakítás a vége? Szerinted összetart két embert, hogy egyformán szeretik az anált és a horror filmeket?

Látszik, hogy nem volt még komoly kapcsolatod...

2018. okt. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
51%
Értelmes ember nem a külsőt nézi párkereséskor, hanem a belsőt. Akkor nincs ilyen gond.
2018. okt. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
dilis vagy pajti...a harmadik évében vagyok az egyik komoly párkapcsolatomnak illetve van abban igaz amit mondasz de egy sokkal jobb kezdőlapokkal indulhatnátok legalábbis szerintem.Az aki meg szerint a külső nem számít meg nem kell nézni az sürgősen tanulmányozza az emberi társadalmat :D
2018. okt. 11. 20:38
 6/35 anonim ***** válasza:
86%

Az emberek nem alkatrészek, hogy ha megadod precízen a paramétereiket akkor majd színben, méretben passzolnak egymáshoz.


Mi lesz a szagokkal, a hangokkal, a körülményeikkel, az őket érintő változásokkal és a többi.

2018. okt. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
76%
Hát ezt így nem lehet kiszámolni... Az emberek nem alaktrészek, hogy egy leírás alapján passzoljanak.
2018. okt. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
92%

Na és mi van, ha minden részletes adat szerint passzolnak, de élőben nincs meg a vonzalom? Volt, hogy olyan pasihoz vonzódtam, aki nem volt jóképű, nem volt benne semmi extra, mégis nagyon vonzott. A kesugárzása, a mozdulatai, a tekintete, a beszéde, a közelsége...


Egyébként a férjem sem felel meg a paramétereknek, online biztos nem ismerkedtem volna vele, ismerősök révén találkoztunk, és többszöri beszélgetés után kezdett alakulni a dolog.

2018. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
71%
Hogy lehet ilyen sok karakterben ekkora nagy semmit írni?
2018. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
91%

Ugyanazt nyomatod, mint a 13 éves lányok az igazival meg a nagy Ővel, csak digitális a körítés.

Egy működő kapcsolatért tenni is kell. Ez minden esetben így van, akkor is, ha papíron összeilletek.

Te is azt várod, hogy van valaki akivel 100% passzoltok, és ha összehoz vele az élet, akkor magától is működik.


A másik: ezek nem számszerűsíthető dolgok.

Ki illik össze jobban? Két olyan, aki ugyanúgy szeret főzni? Vagy az egyik szeret főzni, a màsik szeret enni. Ha mindketten szeretnek főzni, abból lehet rivalizálás, állandó vita, nagy közös főzések... Ha az egyik enni szeret, az biztos, hogy ugyanazt szereti, a másikat idegesíti, hogy ki kell szolgálni és zabál, vagy jól kiegészítik egymást.

Ezer verzió lehetséges. És nincs rà egy fix képlet.

Sokszor elég, ha csak apró dolgok nem passzolnak, és hosszú távon megölik a kapcsolatot. Pl. ha az egyik korán kel, a másik délig alszik. Van, ahol egy kis tolerancia elég, máshol minden napos vitát okoz.


És ne felejtsük ki, hogy senki se fog olyat beírni magáról, hogy betegesen féltékeny, hisztizni szokott, pofozkodik ha ideges, lusta, stb. Pedig bőven kizáró ok, és csupán pozitívumokkal nem kiszűrhető.


És még mindig ott a fránya kémia. Ha nincs meg a szexuális vonzalom élőben, akkor az csak egy csodás barátság kezdete lehet...

2018. okt. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!