Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Így lehet sose fogom megtaláln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így lehet sose fogom megtalálni a párom?

Figyelt kérdés
Nem vagyok kezdeményező típus eléggé otthon ülős vagyok általában dolgozni megyek és a többi időt otthon töltöm Tévézek és számítógépezek interneten ismerkedni én nem akarok mert nem szeretem. Azt mondják nem vagyok helyes pasi de szerintem ez relatív dolog. Egy barátom bemutatott egy csinos lánynak a lány tök aranyos volt és még akart is valamit tőlem de én valahogy nagyon megrémültem és teljesen elfutottam előle...
2018. okt. 6. 19:43
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
10. Hát elkezdett beszélgetni meg mondta hogy tök cuki fiú vagyok Valahogy éreztem hogy közeledik
2018. okt. 6. 20:41
 12/14 anonim ***** válasza:
65%
szerezd vissza a csajt,hodisd vissza.
2018. okt. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Társaságba jáj. Tudod mint a Harcosok klubjában a főhős. Mindegy hogy terápiás vagy mi de társaság legyen :D najó vicc de igazából tanfolyam filmklub konditerem fesztivál stb.


Kicsit adj a megjelenésedre. Legyél igényes de ne divatmajom focista


Te is kezdeményezzm én is csiszolom a tudást a mai napig. Városom összes pénztárosával könyvtárosával pincérnőjével flörtöltem már. Felszedni nem akarom egyiket sem de önfejlesztésnek jó.


Legyél nyitott kerüld a politikát vallást és az informatikus témákat a nőknél.


Beszélgess de ne csajozási szándékkal. Csak legyél aki vagy.



Azonnal holnapra nem lesz eredménye igen...de hosszútávon sokkal eredményesebb mint az otthon ülés ami mentálisan amúgy is beteggé tesz!

2018. okt. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
hát 30 évesen én is ilyen vagyok, szóval átérzem. Nincsenek haverjaid akik elhívnak sörire, vagy valahova beülni beszélgetni. Te magad nem kezdeményezel és mástól várod, de ha adott a lehetőség mindig terelsz. Nem jó.. Nincs rá idő stb. Gondolom ezek előzménye a több évig tartó magányos lét. Mondanám, hogy szocializálódni kell, de nem lennék jó tanár, mert én is ilyen vagyok. Elvégzem a munkát és szabadidőben otthon döglök nem csinálok semmit. Volt idő, amikor nem ilyen voltam, de kiestem belőle. Kezdhetek mindent újra felépíteni. Az önbizalommal kezdeném. Tedd te is azt!
2018. okt. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!